Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány a suliból aki régóta tetszik.

Nyáron nem nagyon találkoztunk de facebookon beszélgetünk elég gyakran. Arra gondoltam hogy elhívhatnám valamiféle kis találkozóra. Kisvárosban lakunk tehát sok lehetőség nincs a mozi éttermek és kávézókon kívül. Hova lehetne elhívni? És hogyan? Facebookon esetleg? Várjam meg a sulit?



#randi #hogy hívjam el? #hova hívjam? tetszik a lány
2017. aug. 24. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem facebookon kérdeznék rá, könyörgöm ne ott éljetek már...

Találj mi valamit, hogy beszélnetek kell amiatt, egy séta közben el tudnád mondani, mert nem telefontéma. Gondolom ebből már érezné hogy megbízol benne. A végén lökd be hogy legközelebb ha van kedve, elmehetnétek megnézni egy filmet, vagy üljetek be egy kávéra. Csak ne facebookon...szerintem az annyira gáz, hogy egy telefon mögé bújva élitek az életet:(

2017. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!