Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hívjam el randira rögtön?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el randira rögtön?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve beszélgettem Fb-on egy csajjal, tetszett, én is neki. Végül mikor randira került volna a sor, egyszerűen eltűntem, mert megijedtem.

Azóta párszor dumáltunk, de semmi komoly.

Viszont tegnap konkrétan rákérdeztem, hogy van-e valakije.


Meglepődtem, végül arra hozta ki a beszélgetést, hogy akár még lehetne is közöttünk valami, de semmi érdemleges lépés nem lett megtéve, kb csak tisztáztuk, hogy tetszünk egymásnak.


Most rögtön hívjam el randira?

Azért gondolok erre, mert már milliószor beszélgettünk, de még mindig nem találkoztunk élőben és mindig a randira hívásnál bukott el a dolog (rajtam).


Igazából gáz lenne most ugyanúgy elkezdeni vele ismerkedni, hisz már ezerszer megtettem az alapokat Facebookon, ezért szerintem a randi jó ötlet.


Szerintetek?


17/F 17/L


2017. máj. 30. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el.
2017. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kérdés,hívd el
2017. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd el. De most ne lépj le. Vagyis ne tűnj el.
2017. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A csaj kíváncsi rád érdeklődik utánad, persze hogy hívd el!
2017. jún. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!