Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy mit higyjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit higyjek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki bejön pár hónapja egy szórakozóhelyen alitott meg h milyen gyönyörű vagyok..stb utánna megint osszejottunk abba a szorakozohelyrn es oda jött hozzám megint és elhivtam tancolni utanna mrg is csokolt de akkor ugy nem annyira vonzott de most nagyon.Nos pár honapja bejelolt fb en es el is hivott randira de hát én nem akartam nem jo idoszakom volt..nos rà két honapjara kitette h kapcsolatba van es utanna 2 hettrl le is vette ..se profilja nincs par kep van fent rola így a haverjaival sincs kep.valamelyiknap ràirtam h mizu hogy van ès irt is de nem ugy ahogy szokott allandoan bokolni szokott stb most meg csak nevetosszmajli..tegnap rám irt de alig akar irni akkor meg minek irt?!.!most mrg nem is ir vissza..huzza az agyam?mert amugy nagyon rendes fiu tenyleg lrhet h ezert is jott be nekem mostansag h mit is szalasztottam el..szeretném ha elhivna randira is de én nem fogom megmondani neki.bulizni se jar...

ketsegek koze vagyok esve

18/L



2017. aug. 25. 00:44
 1/4 Szarvas Alex válasza:

Kezdjük azzal hogy neked tetszik ez a fiú.De viszont eddig bókolt most meg nem akkor ott már gondok vannak.De ha még magától rád se ír akkor több opció lehetséges:

1.Dolga akadt

2.Már nem tetszel neki

3.Ugyanolyan mint a többi,hűtlen.

Ez miatt nem kell kétségbeesned mert lehet hogy ezzel a férfival rosszul járnál.Próbálj meg olyat keresni aki hűséges,megbízható és nem ilyen mint ez a fickó.Ha meg ilyenre vágysz itt vagyok én.Ha megakarsz ismerni rájössz hogy igazam volt és lehet hogy velem jobban járnál mint azzal a fickóval akivel egy bulin találkoztál.

2017. aug. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ilyen bulizós, szóval nem érthetem teljesen. Biztosan bejössz/bejöttél neki ha már táncolt veled és megcsókolt. De ha volt egy olyan rövid ideig tartó kapcsolata (meg ki tudja hány még) akkor lehet csak egy vagy neki a sok közül, akiket fűzögethet, gondolom azért írt. Nem akarlak lelombozni, de szerintem nem akar semmi komoly dolgot.

Ha te mégis, próbálj meg beszélgetni, én így ismeretlenbe nem tudok többet mondani.

2017. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt elbaxtad, nekem is elment volna a jedvem a srác helyében...

És ha kapcsolatban volt, most biztos szar neki hogy az vége. Beszélj vele. Mond meg neki h szeretnél találkozni. Ennyi :)

2017. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igy elkezdtunk irogatni eloszor en irtam neki :)de már 2 napja ő ír rám.
2017. aug. 25. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!