Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meg lehetseges, hogy erez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehetseges, hogy erez irantam valamit?

Figyelt kérdés
Kb 3 eve tortent, hogy egy sraccal elkeztem "kavarni" de eleg lassan haladtunk meg a csokolozasig sem jutottunk el de o elmondta hogy szeret, es hat en is fulig bele voltam zugva de valami miatt megsem mukodott a dolog, hagytuk egymast es baratok lettunk. Azota volt 1 baratnoje akivel majdnem 1 evig egyutt volt, es most meg egyutt van egy masik lannyal akivel szinten mar majdnem 1 evig egyutt vannak, de amikor talalkozunk nagyon ritkan akkor ugy erzem, hogy kicsit zavarba jon meg persze en is, es most nem tudom eldonteni hogy meg mindig ugy ahogy egy kicsit erez irantam valamit vagy csak behaluzom? Koszi a valaszokat!

2017. szept. 5. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki érdekel?
2017. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!