Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha elhovtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elhovtam talalkozni?

Figyelt kérdés

Szisztok. Na az a helyzet, hogy beszelek egy lannyal mar hetfo ota facebookon, es elegge megkedveltem, es szivesen talalkoznek vele eloben. Mar egyszer lattam buszon, de meg reggebben, amikor nem ismertuk egymast.

Na szoval, hogyan tudnam

Elhivni talalkozni, es mi lenne egy jo program? Elsonek ilyen beszelgeteses setalgatas az jo? Vagy mit ajanlotok?

Es amin

Sokat gondolkoztam, hogy a vege az hogyan legyen, hogy mikor mennenk haza? Nem tul nagy a varos, gyalog a belvaros siman bejarhato. Egyszeruen csak setalunk aztan korbe ertem es mondom hogy akkor ennyi volt? O meszebb lakik szoval mindenkepp buszozik, de akkor kerdezzem meg, hogy mikor mesz haza? Vagy higyan? Elegge tapasztalatlan vagyok az ilyenekben😟



2017. szept. 7. 18:24
 1/2 DollarDog ***** válasza:
100%

Hogyan hívd el? Ráirsz, hogy "Amúgy nem lenne kedved találkozni?"

A beszélgetés séta közben egyszerü de hatékony! Legalábbis nálam bevált! De ne csak sétáljatok! Üljetek le padra, beszélgessetek, és ha úgy érzed hogy kicsit lapos a beszélgetés akkor folytatódhat a séta! Esetleg meghívod fagyira,kávéra! Ne tervezd meg túlságosan, próbálj improvizálni! Akkor van vége ha úgy érzitek! De a legegyszerűbb, ha megkérdezed mikorra kell hazamenni! Esetleg melyik busszal szeretne hazamenni! :)

2017. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2017. szept. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!