Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » LÀNYOK! Hogyan csábítsam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÀNYOK! Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés

Na hello mindenki.. egy kis rövid ismertető. 15 évesek vagyunk, hétvégên talàlkozunk a Budaörsön, és tervszerint felmegyünk majd a hegyre is. Tudom, hogy a làny, akit pàr hónapja ismerek szerelmes belém. (talàn màjus vagy június óta, és az utolsó két hónapban egész sokat dumàlunk, sok komoly téma is előkerül, emelett talàlkoztunk is màr többször, de eddig csak tàrsasàgban, szval, hogy most egyedül leszünk és mit kéne tennem, hogy levàgja màr akkor, hogy én is szeretem. Ti minek örülnétek ilyen helyzetben lànyok?


Segítsetek, fontos...🙄😀

Köszi!



2017. szept. 7. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Egy random helyes lány vagy tudodnak én már örülnék vagy szép vagy és nem is tudsz róla ...stb. Vagy bocsi feltűnt milyen gyönyörű a szemed és közelebb hajolsz nézed száját a szemét az már azért le esik h valami van! 😛😛😝😝😉😜😍😍😍
2017. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!