Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok? Valami ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Hétvégén talàlkozok egy lànnyal (15 évesek vagyunk) akit nyàr eleje óta ismerek, többször talàlkoztunk màr, az elmúlt hónapban, két hónapban nagyon sokat beszéltünk, komoly témàkról is. Tudom, hogy szerelmes belém, többen mondtàk és én is szeretem ugyanúgy. Budaörsön mit ajànlanàtok a hegy közelében nekünk? Mit csinàljunk?

Mit vigyek a lànynak, viràgot nem akarok venni, mert abból egyből levàgja szàndékaimat, és sajnos az elmúlt egy héten ez most sok lenne...(egy baràtom (mostmàr volt zaklatta őt, teljesen belezúgott a csajba, most nem akarok ezért nagyon nyomulni)


Jöhetnek a vélemények, tippek!👌😀



2017. szept. 5. 20:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Kedvenc Milkáját:)))
2017. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első randira soha ne vigyél ajándékot.
2017. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Másodiknál a pont. Tegyél rá jó benyomást, érezze, hogy törődsz vele. Fogd meg a kezét... :)
2017. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!