Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hivjam el talalkozni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam el talalkozni? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Van egy lany akit nagyon megszerettem, mind a szemelyisege, mind a kinezete miatt, csak bajban vagyok. Nem tudom, hogyan kene elhivnom ugy talalkozni, hogy ne tunjek tul nyomulonak. Meg csak par hete beszelunk, es nem is most szeretnem meg elhivni. Valami finom, de ugyanakkor normalis szoveg kene, olyanokon mar gondolkodtam, hogy, "Lenne-e kedved eljonni velem fagyizni ekkor es ekkor" de ez olyan furan hangzik szerintem. Egyelore csak fagyizni, vagy valahova kajalni szeretnem elhivni, szoval varom a tippeket. :) 15/F
2017. szept. 8. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem várd meg a 2 hetet hogy megismerd és ezt írd neki:

Szia! Lenne nem jönnél el velem talizni?

Erre kapsz egy választ ha igen akkor

Elmehetnénk egyetbowlingozni vagy valamit, vagyizni nem vinném mert már elég hideg van. De moziba se mert ott nem tudtom közbe beszélni. Bowling, biliárd, csocsó, séta, biciklizés

2017. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Pont így. Csak ne ilyen tutyimutyi módon. Nincs azzal baj, ha tudja, hogy mit akarsz. Legalább nem kerülsz barátzónába!


Én úgy szoktam, hogy: "Holnapra nincs semmi programom, és arra gondoltam, hogy elmehetnénk..." A "valahova" szót felejtsd el, legyen konkrét elképzelés, és legyen olyan program, amire bárki szívesen elmenne. És ne érezd cikinek, te vagy a fiú, a te dolgod ez.


Ha meg nemet mond ne mutasd ki, hogy zavarban vagy, meg hogy nem tudod kezelni a helyzetet. Nem, hát nem, majd elmegy veled más. (ezt persze ne mondd)


Ha azt mondja, hogy nemtudja, stb, akkor se hátrálj be, hogy jó akkor máskor, meg talán még túl korai. Ha aztmondja, hogy korai, mondd azt, hogy dehogy korai...! :D


Hitesd el magaddal, hogy elég jó vagy hozzá, sőt. Tenyeredből fog enni.


20F

2017. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat, valoban, erre nem is gondoltam, hogy azert fagyizni mar hideg van. #2 neked kulon koszonom a sok jo tanacsot, de leginkabb a visszautasitastol felek, es hogy akkor mi lesz :/ meg azt nem szeretnem elhitetni, hogy tul jo vagyok en hozza, nem olyannak ismertem meg par het alatt, hogy o azt szeretne ha egy fiu durva lenne vele. De ki tudja, lehet csak megprobal megteveszteni :D Mindenesetre, koszonom. :)
2017. szept. 8. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem találj magadnak egy programot: pl:mozi. Meséld el, hogy van egy izgalmasnak tűnő film, amiben.... és úgy döntöttél, hogy megnézed/elmész.. ès ezután kérdezd meg, hogy lenne-e kedve elkísérni /így nem téged, csak a mozit pattintja/. Ekkor van újabb esély.. Mindenképp nézd meg azt a filmet/koncertet/kiállítást, hogy elmesélhesd neki.


32L

2017. szept. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel mindketten szeretjuk a kavet, ezert ugy gondoltam hogy ma elhivom kavezni, igaz hogy alig aludtam mert folyton azon kattog az agyam, hogy mi lesz ha nemet mond :(
2017. szept. 10. 07:37
 6/6 anonim válasza:
Na vegul elhivtad?
2023. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!