Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A fiúk egy lányba miért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tipp kérdése:

A fiúk egy lányba miért a szemüket nézik?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem mindegy hogy milyen ? akkor már a zöld szeműek előnyben vannak mint a barna szeműek vagy mi? Senki se vegye magára csak nem értem ...

2017. szept. 11. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem azt nézik.
2017. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a legtöbben azt ha meg kérdezem a fiúktól hogy mit szeretnek egy lányba külsőleg mindenki a szemekkel jön
2017. szept. 11. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Arc,szem,mosoly,haj,pocak,csipő és csak ezútán jön a fenék es a mel.

Belsöleg meg : legyen örült egy szinten de még is nőies hölgy. Az örült alat pedig, nem aszt értem, h #"nem olyan vagyok mint a többi lány es tudok hülyűlni", hanem hogy tényleg bolondos

2017. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

#Én vagyok a 3.


A szemekröl meg anyit, hogy a szin az szinte mindegy, hanem a benne lévő kusza vagy nem kusza aliglátható minták. De nekem a zöld es a fekete a kedvencem

2017. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem elég sok mindent elmond az emberről a tekintete, nézése. Meg szemkontaktus során is a szemét nézed, abban mélyedsz el.

Egy barna szemű miért ne lehetne előnyben? Nagyon sok lányt ismerek, akinek szép a szeme és barna. Semmi baj nincs vele. Olyat is ismerek, akinek zöld a szemszíne és nem szép a formája, szóval úgy az egész szeme már nem tetszik.

2017. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ami igazán érdekli őket azt nadrág és bugyi takarja :/
2017. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A női szem nagyon szép dolog. Ha valami szép azt az ember szereti nézni.
2017. szept. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!