Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok olyannal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok olyannal aki nem ír helyesen?

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy fiút, csak pár percre találkoztunk személyesen de azóta is folyamatosan beszélgetünk interneten keresztül, nagyon hasonlít az ízlésünk, kedves, vicces, de a helyesírással néha meggyűlik a baja... és ez számomra kicsit aggasztó, de nem tudom hogyan vezessem rá kedvesen, hogy zavar a dolog.
2017. aug. 8. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell indokolni, ha lekoptatod. A kérdésre válaszolva, nem randiznék olyannal, aki minden második szóban hibát vét.
2017. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mádár0218 ***** válasza:
48%

Szerintem az hogy nem ír helyesen az nem feltétlen ok hogy hagyd, de azért tényleg elég nagy hiba, ha persze tényleg komolyan elírja a dolgokat és nem csak ékezeteket hagy ki, de rávezetni szerintem felesleges kérdezd meg hogy baj van e a helyesírásával vagy mond meg hogy zavar vagy csak azt kérdezd meg hogy autocorrect vagy csak félreütés miatt írja félre


Én nem randinék vele mert fiú vagyok de, szerintem ez nem nagy akadály ha amúgy bejön neked :D

2017. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Htt,sztm jah

Nm,zavaro,h nm tud irni

H,szemejesen jo fely,akkor nm problema

Te kell edoncsd h jo e nkd.

2017. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mádár0218 ***** válasza:
Úh te ezen most kiégtem xD
2017. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem valami betegségből, pl. diszlexiából adódóan van problémája a helyesírással, akkor nem, nem randiznék vele.
2017. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazából ugyan azok az ismétlődő hibái, mintha néhány szót csak úgy írna le, ahogy hallja
2017. aug. 8. 21:40
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha csak a szokásos ékezet nélküli írás, néha elgépel valamit, az sem, meg ha diszlexiás az sem zavarna... Manapság úgyis pont helyett "xd" van. Kizárólag kisbetűkkel :)
2017. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem, alap követelmény, szomorú, hogy lassan világi észnek érzi magát az ember, ha helyesen tud írni...
2017. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Randiznák.
2017. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen fiú barátom aki nem tudott helyesen írni és engem zavart. Emberileg kedvelem, nagyon rendes és egy pozitív személyiség, nem a helyes írás miatt nem randiznék vele, egyszerűen csak nem vonzódom úgy hozzá. Egyébként én szóltam neki finoman és kultúráltan jelezgettem egyes szavaknál a problémát és már egyre kevesebb hibát vét. Alapvetően segíteni kellene nekik nem csak faképnél hagyni vagy nevetni a hátuk mögött, de sokan sértésenk veszik ha szól az ember... személyiség függő.
2017. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!