Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 évesen 13 éves lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen 13 éves lánnyal gáz, vagy ciki kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, tetszik nekem nagyon, lehet énis neki és gondolkodtam, hogy ha összejönnénk az milyen lehetne, ciki, vagy fura...

A lány sokkal időaebbnek néz ki 13-nál, osztályában is majdnem.a legmagasabb.


16/f


2017. szept. 18. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem magát a kapcsolatot hanem téged tartanálak gáznak
2017. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért lenne gáz?
2017. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok de 14 alatt senkivel nem jönnék össze
2017. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fura lenne,de ez a lány agyi szintjétől függ
2017. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 patii98 válasza:
Fiatalok körében ezt "cikinek" gondolhatjátok. Későbbiekben máshogy értékelnétek ezt.. De..! Ez nem ciki nem a korkülönbség számít egy kapcsolatban. Neked ha meg ilyenek fordulnak meg fejedbe, hogy gáz vagy nem gáz akkor helyedben elkezdenék gondolkodni, hogy érett-e vagyok ehez a dologhoz vagy tényleg érdekel-e engem az a lány.
2017. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Menő manó43 ***** válasza:
Mi ebben a ciki? Szerintem a kor az nem annyira, inkább a szellemi érettség számít. Azt meg hogy mások esetleg cikiznének ezzel azt meg szard le, elvégre is ez a te életed, úgy alakítod ahogy neked jó.
2017. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!