Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Ha nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manu16. kérdése:

Mit csináljak? Ha nem akar velem beszelni 1 hónapig nem fog hozzám szólni végem többi lent

Figyelt kérdés
Facebookon ismerketünk kb 4 hónapja irogatunk és nem volt alkalom arra hogy talizunk de tegnap Rá vettem hogy talalkozunk és szomszéd faluba lakik ki hívtam a parkba Én még előtte oda értem irok neki hogy merre késik és mondja hogy nem tudja mit vegyen fel annyira izgul és én is nagyon izgultam mivel az volt az első talink Aztán láttom hogy jön és rám mosolyog én elpirulok ő meg ölele én meg puszilom minden olyan tökeletes volt Elmentunk sétálni Mindenki minket nézzet kezem fogvast sétáltunk az útcán és egy fiù az udvarol köszön a lánynak a lány hisztisem nevetgel mogyog valamit és azt mondja ne nézek Mar oda fele erre én hm.. Ki verte a biztosétékot egyböl feltekeny lettem roszat gondoltam mondja ossztaly tarsa mindig kötekszik vele stb.. Jó elment a hangulatom de tovább sétáltunk nagyon rossz kedvem volt Erre ö meseli hogy milyen jo singlenek lenni neki meg nem volt kapcsolatja mert a szülei nem engedje stb.. Meseli nekem a fiukot hát le zsibattam már nem bírtam montam neki haza kell mennem mert van egy kis dolgom erre ö jolvan menny Meg ölelt puszit adot de nem volt jobb kedvem de visszont bele vagyok esve fülig szoval haza jötem haverom eszre vette hogy szomorkodom bazzeg elmontam neki mi bant jol is eset minden de inkabb nem montam volna egy szot se Elmonta a lánynak mit montam rola és most nem bocsat meg soha

2017. okt. 6. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani h engedd el... nem nagyon érdekled...
2017. okt. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek írod ki megint a kérdésed?
2017. okt. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert Nem fontos válaszokat Adtok nekem! Ti a helyemben mit tenétek? Most írjak neki vagy ne? Azt monta ne írjak ne írjak neki folyton hisztizik velem hogy hagyjam békén de most mi a jó ha érdeklötsz irànta vagy nem? Ha nyálas vagy azt szeretik a lányok? Vagy mit tegyek megörit nyugodni nem tudok nagyon rossz naprol napra össze törtebb vagyok és ha csak bele gondolnék hogy másal van Olykor szúrja valami a melkasom nem Kapok levegöt szúrja a szívem az össze tört szívem Nem tudom mit tehetnek de ősszinten ti mit tennétek? Nagyon szeretem elfeledni nem tudom ugy sem!
2017. okt. 7. 09:49
 4/6 sofiaa válasza:

4honapof Facebookon beszeltel csak vele.. Egy virtuális tarsalgasba szerettel bele, ha minden ugy ment volna mint elkepzelted:

1:nem szar le

2:nem magyarázza (a legfonotsabb talalkozasnal) hogy milyen jo szinglinek lenni

3:nem igy enged el

4:nem játsza a h*sztis p*csat, meg hogy nem beszel veled:D

Egy ratyi ha engem kérdezel, arra se erdemes hogy szomorkodj miatta❤

Találsz jobbat hidd el.

22/L

2017. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csapd le magad egy magyar helyesírási szótárral, és hidd el egyből elfejelted.
2017. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elfejelted" Ez helyess,?

Xd. Na nyugi a helyesírással mert Engem kúrvára nem érdekel! Kösszi a Fontos válaszokat.

2017. okt. 9. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!