Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki bejön, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki bejön, de szerintem csak szexre kellek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Össze vagyok zavarodva. Mert amugy rendes fiúnak tűnik. De tegnap írt rám és már most meghívott a bulijára. Ami ugyan nem most lesz, de nekem ez fura. úgy érzem, hogy csak szexre kellek neki. Passzolnám, ha felvetődött volna a téma, de nem. Mit tegyek?

2017. okt. 7. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsóra ne hallgass, kérdező. Ha azt akarod, hogy ne csak szexre kelljél, tegyél róla. Legyél partner az élet egyéb területein is.
2017. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18 évesen mire kellene neki? és mi ezzel a baj? az ilyenek riasztják el a lányokat a szextől, ezekből lesznek a besavanyodott, kövér 30évesek
2017. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én erkölcsös embernek tartom magam. Oké, hogy neki szex kell, és azt se zárom ki, hogy egyszer lefekszek vele. Csak nem 2 hét ismeretség után.
2017. okt. 8. 14:52
 14/17 anonim ***** válasza:
mi az hogy "neki szex kell"? neked ugyanúgy szükséged van rá az egészséges testi és szellemi léthez, ha aszexuális vagy az egy BETEGSÉG
2017. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aszexuális! csak nem akarom egy egyéjszakás kalandnak odaadni a szüzességem
2017. okt. 8. 14:57
 16/17 anonim ***** válasza:

a szüzességed olyan vegye el aki törődik veled az aktus alatt, az mindegy hogy 1 éjszakás vagy sok, az első szex fontos, ha elbénázza évekig nem fogsz kimászni a gödörből


idősebb pasik jobbak

2017. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én Az ilyen srácokat rugom Ugy tökön hogy sirva gõrnyednek össze Tök vicces 14 /l
2017. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!