Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ma történt eset. Nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma történt eset. Nemtudom hogyan koptassam le a srácot, undorito amit művel! Mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kezdjük a sztori elején. 15 éves lány vagyok (lassan 16) és van barátom. Van egy hülye aki rám hajt, folyton eljön elém meg ilyesmi suli után. Na most, ma is igy tett. Magához szorított, nem engedett el. Ellenkezdtem de mondta hogy maradjak. Sőt a kezemet megmarkolta és a gatyájához rakta. Értitek gondolom hova. Azzal az irammal elfutottam ahogy tudtam. Mit tehetek?

2017. okt. 9. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz feljelentést, és figyelni fogják, szüleidnek is tudni kéne.
2017. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DollarDog ***** válasza:
83%

Mondjuk mond el a barátodnak, és a szülőknek! Barátod lerendezi aztán jöhetnek a szülők! :D

Inkább mond el mint hogy a barátodnak máshogy jöjjön le a dolog + ha ilyeneket csinált az a srác akkor elég nagy nyomorék lehet! Barátod helyébe tuti eltördelném a kezeit aztán fogdozzon! :D

2017. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Velem is történt ilyen eset pár évvel ezelőtt, volt hogy a saját házamig követett. Rengetegszer utánam jött hogy ő szeret pedig 2x2 szót nem beszéltem soha vele az se hatotta meg ha az utcán üvöltöttem vele hogy szálljon le rólam. Aztán időközben barátom lett aki szépen elcsevegett vele utána nem volt kedve mászkálni utánam barátom meg úgy jött velem mindenhova mintha a személyi testőröm lenne :D Amúgy így utólag visszagondolva nem jött volna rosszul egy feljelentés se.
2017. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szolj a pasidnak aztan szetveri azt a barmot
2017. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel, bár annak szerintem nem sok eredménye lesz.

Inkább a barátod meg pár izmos haverja kapják el vmi félreeső helyen, és tépjék ki a tökeit.

2017. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Zaklatás.. ez ellen azt tudod tenni hogy a szüleidnek vagy a pasidnak szólj....De csak akkor ha már tényleg erőszakoskodik a faxkalap..
2017. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy hogy ismerkedtél össze azzal a hülyével? Nyilván biztos ismeritek egymást.... valami oka csak van hogy állandóan les téged.
2017. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem verted állba?
2017. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek szólj elsőnek és ha bírják a barátod biztos megkérik kisérjen haza és aztán meg a barátod elbeszélget a taggal
2017. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, megoldódott a helyzet?
2017. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!