Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene elhívni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene elhívni egy pasit randira, ami valóban nem is randi, csak ismerkedés?

Figyelt kérdés

Gondolok itt konkrétan arra, hogy tegyem-e fel a kérdést nyersen, hogy volna-e kedve velem tartani kajálni, hogy beszélgethessünk egyet, vagy magyarázzam is meg, hogy mit várok, vagy mit nem várok tőle, azaz ettől a találkozástól?

Ti hogy csinálnátok? Tényleg csak megismerni szeretném, azt sem akarom, hogy félreértse.



2017. okt. 11. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szimpla ismerkedésnél én tuti nem kajálni hívnám a srácot. Ráadásul ott akkor neki kell fizetni is, stb. Azt már egy komolyabb randinak nevezném :D Meg én mondjuk utálok is étterembe menni, akkor már inkább rendelek valamit. Vagy ha meg magadhoz hívod fel pl. akkor szintén többnek tűnik mint ismerkedés.


Inkább csak sétálni hívd el vagy valami hasonló. Megmondod neki hogy sétálnál egyet a városban, de nincs kivel, nem lenne-e kedve elmenni veled. Szerintem bőven elég. 17/f

2017. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én alapból sose hagynám h fizessenek helyettem... de mindegy is. Egy suli utáni ikea-kajálás se fér bele? :(
2017. okt. 11. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha suli után mennél el vele valahová, akkor szerintem simán elhívhatod. Így nem túl egyértelmű a szituáció, hiszen a barátaival/osztálytársaival is csinálhat hasonló programot az ember, de egy egyszerűbb randinak is akár tekinthető.
2017. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ne ennyire nyersen kérdezd. Igazából túlgondolni se kell. Vázolod neki hogy te szeretnél találkozni vele és hogy lenne-e kedve hozzá. Nem fog ezért keresztbe lenyelni.
2017. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!