Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes kezdeménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes kezdeményeznem az újrakezdés reményében?

Figyelt kérdés

Szóval nyár elején megismerkedtem egy sráccal, egyből kialakult a szimpátia, de aztán nekem dolgoznom kellett ezért nem tudtunk találkozni, csak fbn vagy telefonon beszélgetni. Tetszettünk egymásnak, randira is hívott, szóval szépen alakult a dolog, de én a "barátaim" befolyáltsága miatt (biztos csak szórakozik veled/meg akar fektetni..stb) megijedtem, és elkezdtem hárítani a találkozást, majd teljesen ignoráltam. Egy idő után persze megelégelte, hogy nem reagáltam, ezért annyiban maradt a dolog. Viszont miután realizáltam a "barátaimat", komolyan bántani kezdett a dolog, bűntudatom volt, és hiányzott. Eltelt így egy másfél hónap, majd szeptemberben megláttuk egymást (eggyel felettem jár, szóval ritkán futunk össze), de mégcsak köszönő viszony sincs, viszont észrevettem, hogy nézett egy ideig, miközben én eljátszottam, hogy nem látom, mert nem mertem rá nézni sem. Teltek múltak a hetek, nagyon kevésszer látom, de már úgy megy el mellettem a folyosón, hogy rám se néz. Teljesen megértem a viselkedését, viszont én megbántam az egészet, és bocsánatot akarok tőle kérni. Illetve egyre jobban kezdem azt érezni, hogy beleszerettem. A baj az, hogy 1. nemtudom, hogy ennyi idő után meghallgatna-e, és ha igen, hogy kivitelezzem (mert pl. fbn letiltott) 2. hallottam olyan híresztelést, hogy állítólag barátnője van.

Szerintetek érdemes megpróbálkoznom vele, vagy ne kockáztassak és hagyjam az egészet?



2017. okt. 21. 23:17
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben már nem igazán van értelme a bocsánatkérésnek. Én pl eléggé megtudok haragudni az ilyen viselkedésre akkor, ha előtte nagyon jól haladtak a dolgok. Én hagynám a helyedbe, nem sok értelmét látom. Ha nincs barátnője, esetleg akkor próbáld meg, de ne lepődj meg, ha bunkó stílusú lesz. :/
2017. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bakos G. Bence ***** válasza:
Na hogy alakult?
2018. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem, hogy legalább lezárjuk, de nem lett belőle semmi, neki barátnője volt már akkora.
2019. jan. 13. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!