Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kérdezzem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már beszélek egy ideje de csak 1x tudtunk találkozni rendesen (mert futottunk már össze pár percre) az idö hiánya miatt ami kb 2 hete volt.

Meg van beszélve hogy ha ugy alakul akkor most hétvégén is találkozunk.

Bejövünk egymásnak mert már tettünk utalásokat rá.

Na is itt jön a lényeg hogy facebookon tegnap 17 orája volt elérhetö aztán fellépett pár percre és azota megint 9 orája nem volt fent és csak ott tudunk beszélni. Kicsit aggodok hogy mi lehet a baj mert tudom hogy dolgozik és ez akkor sem jellemzö ez rá.

Biztos hogy nem akarna lekoptatni mert megmondta volna.

Szerintetek az uncsiját vagy a munkatársát kérdezzem meg hogy mi van vele vagy inkább ne?

Azért gondolkodok rajta mert nem akarom hogy ezt nem is tudom hogy mondjam "tolakodonak" talán hogy az ismeröseire vagy egy családtagjára irosgatok.

Normális válaszokat kérnék ha lehetne, mert tényleg bosszant ez


2017. okt. 26. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha van közös ismerősötök,lehet tőle finoman érdeklődni,hogy történt valami,hogy ilyen ritkán látod(/beszéltek). Ha segítőkész s közel áll a lányhoz,akkor biztosan tud szolgálni hasznos információval. De azért nézd meg kitő s hogyan kérdezel.
2017. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nincs közös ismerösünk és egyrészt ezért is gondolokodok rajta
2017. okt. 26. 22:49
 3/4 anonim válasza:

Azt nem írtad, hogy mióta ismered a lányt, de ha csak nem nagyon-nagyon régóta(pl. gyerekkorod óta), akkor rá ne írj egy ismerősére se. Én tuti ki lennék akadva, ha egy srác, akit "ismerek egy ideje", és 1x találkoztam vele, rákérdezne a rokonomnál, pláne a kollégámnál(ez nem is tudom hogy jut eszedbe), hogy mi van velem. Még ha közös ismerősök lennének, de hát írtad hogy nem azok...

Mindenkinek arra van ideje, amire akarja hogy legyen. Olyan nincs, hogy hetekig nem ér rá semmire. És bár írtad hogy nem akar lekoptatni, de szerintem pont ezt csinálja.

Ha pedig tényleg van vele valami, ami miatt nem elérhető, akkor sem tartozik neked elszámolással. Majd elmondja később, ha akarja.

Mást nem tudsz tenni, csak vársz türelmesen, hátha előkerül. Ha meg nem, akkor ne foglalkozz vele tovább.

2017. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igaz eszembe jutott hogy megkérdezem, de azért is tettem fel a kérdést hogy más mit tenne, nem hiszem hogy irtam volna.

Ez a lekoptatós téma meg tudtam hogy valaki felhozza de ha azt akarná tenni akkor előtte nem beszéltünk volna ugy ahogy.

Bár benne van mert nem ismerem ugy igazán.

Igazábol nem zavart mert nem irt mert nem vagyok olyan hogy fel vagyok lázadva emiatt.

Meg igazad van hogy ugy ossza be az idejét ahogy ö akarja, csak azért furcsálltam mert legutóbb ö hozta fel hogy találkozni szeretne, és a ha le akarna koptatni akkor miért tette volna ezt?

Jo lehet kicsit naiv vagyok de ne legyünk mindig negatívak

2017. okt. 27. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!