Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes egy sztárba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egy sztárba ha van barátom és szeretem is?

Figyelt kérdés
Már négy hónapja szerelmes vagyok egy sztárba,vagyis igazából nem tudom mit érzek. Mikor meghallom a nevét a hangját jönnek a pillangók. Több képem van róla mint bárki másról, mindenhol követem és állandóan rá gondolok. Különböző storykat rakok össze a fejemben pedig ő 18 és amerikai. Viszont a barátomat is nagyon szeretem. EZ NORMÁLIS?

2017. aug. 20. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez normális, mindenkinek van egy ilyenje. Mármint gondolom 10-16 ig vagy valahol, ott teljesen. Nyugi, majd elmúlik. :D
2017. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nincs baj ezzel, majd kinövöd az évek során
2017. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem :D Ez a gyerekkori rajongós tetszés... Semmi extra én Selenába voltam beleesve xDDD
2017. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Igwn wn is az vagyok DiCaprioba :/ mar lassan 19 eve :(

18f

2017. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Shawn Mendes ugye ?
2017. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem pan peter vagyok nem tudsz olvasni bmeg?? A kerdezo meg odairta hogy lany hogy lenne nar akkor wgy fiu rocker??
2017. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nics ilyenem, mi fiúk olyanba esünk bele akit ismerünk is:/ , bár ottvan ashely collesto vagy alissa white, de különösebb vonzalmat nem érzek irántuk 😂😂
2017. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Utolso jol mondja !!

En ismerem a Grand Canyont nem tudomm hogy ti igen mindegy eleg hires es beleestem es amiatt lettem ekkora fas* mert fejjel erkeztem.

18f

2017. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normalis pl. En odaig vagyok BTS Jungkookert meg jiminert aztan meg stb. A baratom meg Ariana grandeert. Sőt a szüleim is szoktak hulyeskedni hogy anyum Bon Joviert elhagyna apat apa meg Britney Spearsert de csak hulyeskednek.. na de szoval minden korosztályban van ilyen szerintem :D 17/L
2017. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!