Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha össze jövök egy tapasztalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha össze jövök egy tapasztalt csaj al az egyből le vágja hogy én még nem nagyon csokoloztam?

Figyelt kérdés
Be jövök a csaj nak meg is engedi hogy meg csókoljam de attól félek hogy valamit el cseszek mert fogalmam nincs hogy pl hogyan kel nyelv el csokolozni.(elnézést a hibákért , nem tanulok magyarul sajnos.)

2017. okt. 30. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb ha elmondod neki hogy még nem csókolóztál. Ha szeret, akkor inkább tartja ezt majd aranyosnak, mint valami gáz dolognak.

Hidd el nekem, nem akarod azt átélni, amikor a csaj már csukja a szemét, és tolja az arcát feléd, te meg leblokkolva nézed hogy ezt meg mégis mi lelte... :DDD

2017. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első :D


Kérdező, miért olyan nagy titok, hogy még nem csókolóztál? Nem baj. Szerintem is jó ha elmondod. :)


Én ha vkivel ismerkednék amugy sem szeretném ha egyből lecsókolnának, akarjon megismerni ugy ahogy vagyok, es ha meg mindig akar utana engednem csak. De ha nem mondaná egyből észrevenném rajta és szépen hagynám, hogy elmondja. Én amugy sem fogom a férfit leteperni csókkal, tök mindegy, hogy van kémia vagy még nincs, a csóknak is megvan a maga helye és ideje. De ha mondaná ugy sem gond. Szerintem mindkét helyzet cuki.

Tudod az igazi szerelemnek a lényege, hogy merjük elmondani azt is amit netalántán szégyellünk.

Két helyzet van, vagy azt mondja engem nem érdekel igy is kellesz, vagy azt mondja, hogy nem.

2017. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 OLYMPUS válasza:
Milyen igaza van az előttem lévőnek nyugodtan hallgass rá tökre olyan ez a szitu mint egy Anime-ben !! :)
2017. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!