Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti így elmennétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti így elmennétek egy sráccal találkozni? Mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés

Tehát van 1 lány (17) akivel ismerősökön keresztül ismerkedtem meg (én 19), 10 percig voltunk ott összesen 6-an, vele mindössze pár szót beszéltem csak.

Lényeg a lényeg, hogy kedden felvettem, beszélgettünk vagy 6 órán keresztül, aztán elhívtam találkozni, beszélgetni, ebédelni egyet.

Szerdán elmentünk enni és ahogy sétáltunk vissza a vonathoz, akkor véletlenül/direkt (ezt nem tudom hova tenni) , de valahogy 1 szó erejéig megemlítette, hogy barátja van.

Na most a kérdés, hogy akkor szerintetek velem tervez-e valamit, ha annak ellenére, hogy barátja van eljött enni, beszélgetni velem?

Nem tudom most hova tenni, miért ismerkedne másokkal ilyen formában, ha van barátja?

Lányok, ti elszoktatok csak úgy menni teljesen ismeretlen srácokkal ebédelni, ha van barátotok? :O


2017. nov. 2. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azt gondolja, csak barátkozni akarsz, vagy nem biztos a szándékaidban és nem akar beégni, hogy ő rögtön mondja, hogy foglalt, míg te nem is úgy közelednél. Egyik barátnőm mondta ezeket az indokokat, mert ő is pont azt csinálta, mint az a lány akivel te voltál. Lehet az van a háttérben, hogy a barátjával nem biztos, nem olyan a kapcsolatuk, mert van ismerősöm, aki ilyen ok miatt találkozgat másokkal is.

Saját tapasztalatot nem tudok mondani, én személy szerint tisztáznám már a randi előtt a helyzetet, hogy a srácot ne érje ilyen meglepetés, mint téged, nem mennék el így, ha lenne barátom, mint ahogy az a lány tette.

2017. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!