Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélik meg máshogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik meg máshogy a lányokat és a fiúkat ebben a témában?

Figyelt kérdés

Ha egy lány sokszor "váltogatja" a barátait azt leri..ancozzák, de ha egy fiúnak van/volt sok barátnője az normálisnak vagy menőnek számít? A lányoknak nincs joguk több fiúval együtt lenni?

15/l



2017. nov. 10. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Evoluciósan a nő feladata az hogy egy férfival hosszú ideig (legalább 9 hónapig amíg kihordja a gyerekét) együtt legyen. Ez egy evoluciós siker. A férfiak feladata pedig az hogy ... elvessék a magot.

Egy közkedvelt metafora az érv erre : Az a kulcs, amelyik minden zárba jó, az valóban jó. Az a zár, amelyikbe minden kulcs jó, az semmire se jó.

2017. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Én az ilyen srácokat csak "fuckboy"-ként emlegetem. Nem tudom ez mitől lenne "normális" vagy "menő". Kétlem, hogy az általad leírt fiú típusnak normális barátnője lenne, amíg meg nem változik. Továbbá van jogunk nekünk, lányoknak annyiszor váltani fiút, ahányszor bugyit, de akkor nem értem miért vagy felháborodva, ha leribizliznek, mert aki ezt csinálja, az az is.
2017. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fiúkat ugyanezért viszont nem "hímringyózzák" le például.
2017. nov. 10. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2017. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy nyomoréknak nézem mindkettőt, nem vagyok szexista. :D
2017. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt elítélem
2017. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Inkább az szokott lenni, hogy a szűz csajjal abszolút semmi gond, okos, jól megválogatja a fiúkat, míg egy szűz srác egy szerencsétlenség, értéktelen senki.
2017. nov. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy lator féregnek tartom azokat a fiúkat akik gyakran váltanak barátnőt ,nem teszek különbséget a nemek között
2017. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gags válasza:

Kedves #1

Komolyan az állatvilág alapján statuálod az egészet? Ez egy társadalmi jelenség, egy kőkemény kettős mérce. Rég feledésbe kellett volna merülnie.

2017. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!