Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az exbarátnők mennyire hagynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnők mennyire hagynak bennetek olyan lelki nyomot, ami kihat a társkeresésére? A szociopata barátnőm óta valahogy máshogy nézem a lányokat.

Figyelt kérdés

3 évig jártam egy szociopata csajjal, elég egyedi jelenség volt, remekül kijöttünk, valahogy átvettem a gondolkodásmódját (érzelmek nélkül olyan logikusan tudott gondolkodni), és azóta furán állok hozzá az ismerkedéshez, és nem is tudtam kapcsolatot kialakítani...


A mi kis világunkban, ebben a boldog, gondtalan szociopata életben állandóan jó kedvünk volt, nem voltak negatív érzelmek - nem veszekedtünk, nem aggódtunk, nem voltunk szomorúak, konkrétan ha valaki szomorú volt mellettünk (mert pl. meghalt valakije), beleröhögött a képébe, és elkezdtünk poénkodni, hogy ez mekkora önzőség, hogy próbálja elrontani a jókedvünket, és mennyire utáljuk az ilyen embereket :)

Munkahelyen a reggeli újságnál ugyanez volt, ha volt benne olyan hír (mint pl. múltkor az a gyorséttermi terrorista az ingyenkajás üzeneteivel... beszólt, hogy "Ezek végülis ingyen ettek? :)"

A bizalom (ami a kapcsolatok alapja), mint fogalom ismeretlen volt, elképzelhetetlen volt "reménykedni valamiben, hogy a másik úgy csinálja", helyette az "Ismersz-tudod." volt.


Fura, de miután szakítottunk, nehéz visszatérni a normális világba, valahogy olyan idegennek tűnik... próbálok ismerkedni, de a lányok viselkedése (pl. hogy állandóan a kezében van a telefon és irkál, vagy egy pulcsiról áradozik - és ezek még csak a kis dolgok) olyan elképzelhetetlennek tűnik.


Ti is tapasztaltatok hasonlót?


2016. aug. 12. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján átvetted az értékrendjét. Ha ezt a magadénak érzed, szerintem ne változz meg, hanem keress egy hasonlóan realista csajt. Azért más halálán röhögni mondjuk enyhén szólva taplóság, szóval ne ezzel kezdd az udvarlást, ha nem akarsz nyaklevest.
2016. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!