Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi lehet velem a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, és még egyszer sem volt barátnőm.. Alapjában véve eléggé tanulós, "kocka" típus vagyok, és sportolni sem sportolok, viszont nemhogy kövér lennék, hanem vékony, 55 kg és 178 cm körüli. Szerintem arcra se vagyok olyan ronda, de vannak bajok a testtartásommal, picit görnyedt vagyok. Belsőleg nem tudom.. egyesek szerint idegesítő vagyok, de szerintem azért mondják azt mert nem szeretek ilyen mindennapi témákról beszélni, sokkal inkább a számukra elvontabb dolgokról (morbid viccek, politika, játékok). Nem igazán szoktam eljárni sehova, inkább otthon vagyok, és chatelek lányokkal.

2017. nov. 20. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
És akikkel chatelsz lányokkal nem tudsz találkozni?
2017. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj velük, hogy van barátjuk..
2017. nov. 20. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
de haver miért olyan lányokkal chatlesz akiknek barátjuk van? xDD írj olyanoknak akik szinglik és azokkal több esélyed van találkozni meg összejönni is
2017. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azok a lányok, akik elérhető távolságban vannak, és szinglik, nem igazán jönnek be testileg, vagy belsőleg.. Nem kell bombanőnek meg rakétamérnöknek lenniük, de valahogy még sosem éreztem volna pár lányon kívül, hogy "Na, vele tudnék együtt lenni akár hónapokon át"
2017. nov. 20. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a morbid viccek-politika-játékok elég szrul hangzik :/

De azért lehet ez a beszédtémád mert nem jársz el otthonról, nincs fogalmad az életről. Nem a neten kell az életedet élni, az vegetálás.

2017. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba. Teljesen normális srácnak tűnsz. De ne hidd, hogy majd chatelve egyszer öledbe hullil a szerencse... Ezer az egyhez hogy ott jössz össze vkivel... Nem tanácsolom hogy menj el bulizni, ha nem olyan típusú lányt szeretnél. De élőben ismerkedj, vmilyen közösségben, vagy gimi, munkahely, egyetem... Ha egyetemre tévednél, ott tuti vannak szingli lányok :)
2017. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!