Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon akar valamit? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar valamit? Vagy csak szexre megy? Tetszik egy fiú, ezt el is mondtam neki . beszélgetünk is de a szex témába keveredtünk .

Figyelt kérdés
16éves és persze érdekli a szex téma mint minden fiút ...Elkeztünk egymásnak intim képeket küldeni szerintettek érdeklem egy kicsit ??vagy csak a szex??? Helyesírásért bocsi minden választ köszönök

2017. nov. 21. 20:52
 1/3 Cseh Juli válasza:
100%
Sajnos szerintem ennyi infó kevés. Ha kicsit ismered a srácot akkor tudod, hogy vajon melyik
2017. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szexre megy és szerintem te nem őt keresed valójában.
2017. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hátha teis küldtél ő is küldöt képet akkor nem vagy jobb nála, ne legyél buta. Ha tetszik egy fiu az nem azt jelenti hogy akkor megteszem azt amit kér hogy még jobban bejöjjek neki.! Lehet lehet hogy csak szex. KItuddja lehet lefeküdtük aztán együtt lesztek csak ilyen korban , annyira nem stabilok fiúk/lányok. Az stabil amikor haza jövök és alszok este amugy más nem. 19/ F üdv: Józsi
2017. nov. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!