Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elso egyutletnel mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso egyutletnel mennyire merjem megkerdezni a lanyt h le akar e szopni?

Figyelt kérdés

Mind a kettonknek az elso lesz de bunkosagnak szamit az h ha megkerdezem h leszop e?

17F (o is 17)



2017. nov. 19. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát elsò eggyütt létnél szerintem ne kérdezd meg
2017. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%

Sajnos az első szex a lányoknak többnyire fájdalmas. Azzal tudod kellemessé tenni neki az együttlétet ha itt most csak az ő boldogsága a fontos. Te nyald ki, te ujjazd, simogasd, jó sokáig hogy a lehető legnedvesebb legyen aztán óvatosan tedd be, és ha fáj neki akkor álljatok meg, de ne vedd ki, hadd szokja az érzést. Aztán ha megnyugodott picit, nyomhatod beljebb is.

Utána vérezni fog vélhetően...

Az orált illetően szerintem inkább meg kéne ismernetek egymás testét, mindketten csinálnátok a másiknak és ha már összeszoktatok (több alkalom után) akkor kéne a behatolásnak megtörténnie.

2017. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Jézus! Meg ne kérdezd!!!


Főleg ha neki is az első.

Pl én undorodtam a gondolattól is.

4hónapos kapcsolatom- szűzesség elvesztése.

Utána volt 2éves kapcsolatom, ott is undorodtam a gondolattól.

A jelenlegi 5 éves kapcsolatomba voltam hajlandó megtenni s mai napig csinálni.


Az első alkalomnál örülj, hogy berakod. (szrintem gyors leszel elmenetelben...az első "szex" nem hosszú általában)


S vannak olyan nők/lányok, akik megalázónak tartják vagy undorítónak - főleg az elején.

Persze vannak a ribizlik, akik mindent a szájukba vesznek.


Kezeld a barátnődet emberként és tiszteld. Tartsad tiszteletben azt, hogy nem fog elsőre rá cuppanni a kukacodra.


25/N

2017. nov. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

2#-es honnan veszed, hogy a legtöbbnek fájdalmas...egek...


Elárulom, hogy akinek fájdalmas hol rontja el:

Testileg lelkileg, ha nem felkészült a lány s nem lazul el, nem felszabadult, hogy most ő vágyik az aktusra s bízik a partnerbe, akkor van gáz.

A hüvelye nem tágul...ha viszont izgatott s vágyik/akarja igazán, kitágul s nedvesedik.


Nekem is teljesen fájdalom mentes volt.


S kell a jó partner, aki beizgatja jobban a másikat. Nem véletlen van előjáték. A srác meg finoman a játszadozás után bedugja és mindenki happy.


Mert belemennek úgy, hogy nincsenek felkészülve. Ezek általába gyerek agyuak, vagy pánikolva meg akarnak vállni a szűzességtől...-.-"

2017. nov. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Direkt írtam hogy a LEGTÖBBNEK. Nem MINDENKINEK :)

És ha szoktál erről más nőkkel beszélgetni, rájőssz hogy igazam van.

Örülj neki hogy neked nem fàjt, de nem mindenki ilyen szerencsés.

Én is fel voltam rendesen izgulva mégis legalább 4-5 alkalom még fájdalmas volt.

Hozzá kell szoknia a hüvelynek az új érzéshez.

2017. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért NE így kérdezd meg :)


"Lenne kedved orálisan kielégíteni", vagy valami hasonló szöveggel - és ha nincs, akkor sem kell sértődni.

2017. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális.
2017. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha akarja akkor vagy látni fogod rajta vagy ő fog kezdeményezni. Én pl simán belementem még a szex előtt is, mert kíváncsi voltam hogy milyen. :D
2017. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Meg ne kérdezd, miután megkufircoltad állj elé rántsd hátra a haját és nyomd le a kukyd a torkán!!!!!!!!
2018. jan. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!