Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek csak le akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak le akar fektetni?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég ért véget egy komoly kapcsolatom. Pár hete Facebookon bejelölt egy fiú, aki nálam pár evvel idősebb, és azt írta ne haragudjak hogy bejelolt, de szeretne megismerni. Eleinte nem is irtam neki annyit vissza, mert nem tudtam milyen lenne vele élőben, és nem is vettem komolyan. De aztán sor került az első találkozásra, ahol nagyon pozitívat csalódtam; a fiú mindenben az esetem, nagyon vicces, nagyon udvarias és kedves, annyira jól éreztem vele magam mint első talin még senkivel sem. Azóta nem is gondolok a volt barátomra, csak ezen a srácon jár az eszem. Folyamatosan írogatunk egymásnak, nagyon sokat beszelunk. A talin elmeséltem neki hogy én csak komoly kapcsolatban csinalok bármit is fiukkal (az eddigi barátaimpm kivul még egy csókom se volt mással) és azt mondta nagyon ritka az ilyen lány, és úgy láttam, becsüli ezt bennem. Nem tett semmi fizikai lépést sem, vegig tartotta a távolságot, és ez is nagyon szimpatikus volt benne. Par napja találkoztunk volna, de lemondta mivel családi programjuk volt. Azota is folyamatosan beszelunk, es megbeszéltük hogy jövő héten elmegyünk kávézni valahova. A gond csak az, hogy sokat beszeltunk filmekről, korabban szoba került az hogy a legjobb filmeket jelenleg moziban nem vetítik, ezért ha filmezni akarunk (valamikor a jövőben) akkor azt majd náluk tegyük. Mondtam is hogy ez jó otlet, persze ez még most korai lenne (alapból is, de azert is mert a szüleivel el es nem akarom még h gyakorlatilag nem is ismerem és már bemutasson..) és abban maradtunk hogy majd egyszer. Feljött a jövő heti talinak a témája, és mondta, hogy elutaznak a szulei, lehet kicsit fura lenne ilyen hamar atjojjek, de neki ez nem gond és ha szeretném filmezhetunk kávé utan. Azt mondtam neki hogy aznapra be vagyok táblázva, és valoszinu csak a kávé fog beleferni, es szégyellem is magam picit amiért nem mondtam meg neki konkrétan, hogy csak korainak gondolom és amióta felhozta félek, hogy csak arra hajt hogy minél gyorsabban lefektessen... nem tudom:/ annyira szimpatikus volt eddig mindenben, itt sem éreztem azt hogy erőltetné, azt mondta Okes akkor majd meglátjuk mennyi időm lesz, de félek, hogy ha jövő héten nem is, de utána megint be próbálkozik egyszer mert ki tudja hogy cdak arra hajt e.. tudja jól hogy milyen rossz dolgokon mentem keresztül (a volt baratom megcsalt a legjobb baratnommel) minden ilyen lelki dologban tökre egy hullámhosszon vagyunk, ha ezek után képes lenne "csak" arra, akkor nagyon rossz ember lenne. Nem fogok átmenni hozzá még egy jó darabig, de nem akarom azt sem hogy olyan emberre pazarlom az időm aki mindenben hazudik nekem csak hogy megszerezzen. Szerintetek ártatlan ötlet volt csak a filmezés tole vagy tenyleg csak azt akarja? 18/L

2017. nov. 12. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem lehet tudni, de egy filmezés nem feltétlenül jelenti azt hogy le is akar fektetni. Valószínű, hogy ott már akar valamiféle fizikai kontaktust, de nem feltétlenül szex. Én is hívtam már át lányt filmezni magamhoz aki tetszett, úgy hogy nem sokszor találkoztunk előtte, de eszemben sem volt az esetünkben éppen harmadik találkozáskor lefeküdni, nem is ez lett, csak nagyon jól éreztük magunkat. Most még ne menj filmezni, de ne is legyen direkt kevés az idő amit rászánsz. Ha ez a srác tényleg normális, szerintem akár a kávé után ha megint invitál magához el is mondhatod neki kedvesen hogy mi zavar téged és hogy neked korai.
2017. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A gond csak az, hogy sokat beszeltunk filmekről, korabban szoba került az hogy a legjobb filmeket jelenleg moziban nem vetítik, "

Hát peeeeeeeeeeersze,hogy nem vetítik, és a jövőben sem fognak egy jó filmet sem vetíteni a moziban, amire érdemes várni.

A szöveged első fele alapján már azt gondoltam, a srác "profi", mert tudja,hogy kell a szexért udvarolni. Hidd el, meg lehet játszani az aranyosat. De aztán jött ez az otthon mozizós álszent szöveg..és ilyen hamar. Van még mit tanulnia, bár inkább ne tegye. Az effajta ember elmegy a kapcsolatig is, csak a szex miatt.

Értékelendő, hogy neked helyén van az eszed. Maradjon is ott.


(Amúgy randis aranyszabály,hogy nem beszélünk se volt kapcsolatról, se arról,hogy te kapcsolaton belül mit engedsz és azon kívül mit nem -de sejtem,hogy efelől ő érdeklődött.)

2017. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Szerintem is az lesz talan a legjobb hogyha kávénál elmondom neki, hogy ez nekem gyors lenne. Remélem rendes lesz és nem lesz ebből probléma:)
2017. nov. 12. 20:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő kérdezősködött. Hát megvárom a következő talit, ott elmondom neki hogy korainak találom, remélem, még ha csak arra hajt is, akkor legalább nem vesztegetjük tovább az időnket. Egyebkent nem direktbe kérdezte meg hogy mit engedek, csak elmeséltem ezt még neki, azzal a szándékkal hogy tudja, milyen tipusú lánnyal kezd.
2017. nov. 12. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Sejtettem,hogy ő kérdezte.

Ha azt válaszoltad volna,hogy vevő vagy erre-arra kapcsoalton kívül is, már rég elkezdett volna komolyabban nyomulni. Vannak olyan lányok, akiket meg lehet törni, ő meg arra számít,hogy te ilyen vagy,aztán ő csak "ártatlan" filmezést akar. Elgondolkodtál rajta, ki az a hülye, aki második randira azt a csajt akarja felvinni, akitől komoly kapcsolatot akar? Ilyen nincs. Film alatt amúgy sem lehet ismerkedni.

Nagyon minimális az esély arra,hogy kapcsolatot akarjon.

Most még könnyen elintézhetet a dolgot azzal,hogy nem tetted magad túl a barátodon és nem akarsz senkivel ismerkedni. Nem szép dolog hazudni, de ezzel megkíméled magadat egy rakás stressztől meg kérdőjeltől vele kapcsolatban, aztán majd találsz valaki mást.

2017. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!