Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Járnál egy ilyen "fura" lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy ilyen "fura" lánnyal?

Figyelt kérdés

-egy kissé vallásos,házasságig vár a szüzessége elvesztésével

-nem szereti,ha nyilvánosság előtt csókolóztok,fogdosod

-nem szükséges számára,hogy 0-24-ig csak csókolózzatok.Mármint arra gondolok,hogy nem kell neki minden 5.percben csókolóznia.Fontosabb számára a sok beszélgetés,megértés stb.

-nem gyakran használja a "szeretlek" szót,nem szereti kimutatni az érzéseit a nyilvánosság előtt(2.pont,ill. nagyon erkölcsös)

-egy kissé zárkózott,félénk,viszont ha már megnyílt előtted,akkor megismered a vidám,bohókás énjét(ambivertált személyiség)

-egy kissé különc,nincs facebookja,nem iszik stb.

Leginkább az első négy pontot vegyétek figyelembe,a többiről külön is írhattok véleményt(pl.Nekem az első négy pont még oké,viszont nem szeretem a félénk embereket...stb.)Ezenkívül vegyétek figyelembe,hogy a lány mondjuk,hogy az ideálotok(kívül, belül).Például szép,csinos,aranyos,hűséges,sok a közös bennetek..stb.Egy szóval tökéletes barátnő-alany lenne.Viszont ott vannak a fent említett pontok...Bevállalnátok vele egy kapcsolatot?

A kérdés elsősorban fiúknak szól,de lányok is válaszolhatnak(végülis,ki tudja,talán ilyen emberrel hoz majd össze a sors.Viszont félreértée ne essék,nem érdekelnek a nők.xD)

18/L



2017. dec. 9. 11:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Hàzassági vár a szüzesség elvesztésével..ja csak utána derüljön ki..hogy amúgy rossz a szex valamiért..


L/20

2017. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Ehhez nem tudok mit szólni.xD De biztos jó lesz majd,ha "belejöttök". :D
2017. dec. 9. 11:29
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik ez reménytelen.
2017. dec. 9. 12:16
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Ateista vagyok, úgyhogy engem nagyon irritálna az első pont. Az emberi testnek szüksége van az ilyesmire, ne csodálkozzon a lány, ha másban fogja a srác az efajta örömöket keresni.


Ha a nyilvánosság előtt még egy rövid csók sem fér bele, vagy mondjuk egy kávézóban, étteremben sem az sem tetszik.


Szeretlek szót nem is kell túl gyakran, de néha jól esik.


Szerintem te nem erkölcsös vagy, hanem túlságosan is érdekel mások véleménye, rettegsz rengeteg mindentől.


- Mit fognak szólni az emberek, ha meglátnak?

- Mit fognak szólni a szülők ha megtudják, hogy nem vagy már szűz? (Feltéve ha ők neveltek ebbe a vallásos "ketrecbe")


Zárkózott, félénk vagy mert nem mersz megnyílni, félsz mások véleményétől.


Nem akarom a vallásodat "fikázni", de én többek között ezért nem hagyom, hogy az életemben bármi szerepe legyen.

A 21. században vagyunk. Nem kell ennyire mereven ragaszkodni a vallásodhoz. (Nem véletlen, hogy nem kövezünk meg senkit még olyan esetekben sem, ahol a biblia arra utasít minket. Járj el templomba, imádkozz, higgy, de ne hagyd hogy bekorlátozzon!)


Élvezd az életet, mert nem tudjuk, hogy lesz-e utána valami. (Hinni hihetünk benne, de nem állíthatjuk 100%-ra!) Ha meg nincs utána semmi, akkor meg ne vesztegesd már el az életed. Sokféle fantasztikus örömöt megvonsz magadtól, sok fiút elüldözöl magad mellől (lehet, hogy életed szerelmét is), és ha nem engeded el magad, akkor örökké zárkózott, félénk maradsz, és nem marad más mint ilyen kérdéseket kiírni, ahelyett, hogy épp a barátoddal lennél.



20F

2017. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
én is vallásos vagyok és az alábbi pontjaiddal nagyrészt egyetértek, ha jó fej és jól nézne ki a lány és szeretjük egymást akkor járnék vele, bár lehet h kicsit túlzás, hogy az utcán nem mernéd felvállalni, de ha majd igazán szerelmes leszel biztos fel fogod
2017. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám vele, ha tényleg tökéletesen megértjük egymást. A probléma ott van, hogy én (legszebben fogalmazva) nem vagyok vallásos és nem is mennék bele templomi esküvőbe (a jelenlegi elveim szerint), az összes többi pontot teljesen megértem. És bár már nem vagyok szűz, én is csak egy emberrel akarok szeretkezni a jövőben, és vele életem végéig, de nálam nem vallási okai vannak.

Szóval itt inkább azzal van a gond, hogy én nem felelnék meg a lánynak, nem feltétlenül ő nekem.

18/F

2017. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem az van,hogy nem merném felvállalni a kapcsolatot a nyilvánosság előtt,csak nagyon erkölcsös vagyok.Például ha éppen beszélgetek valakivel és a barátom meg csak úgy fogdos mindenki előtt az nem illendő és magánügy(láttam mar erre példát).A szájrapuszi az nem baj.Viszont a kissé vadabb csókolózást azt már nem hagynám,hogy lássák(erre is láttam már példát:egy bolt előtt vadan csókólozott egy pár és mindenki őket nézte).
2017. dec. 9. 16:09
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Biztos, hogy sose jönnék össze egy ilyen csajjal. Már a pontokba szedett feltételek is jól mutatják, hogy a vallások által az emberek mennyire elvakultak és ostobák tudnak lenni. (és ezt úgy írom, hogy ismerem a Bibliát is és több vallást is) A vallásoknak vannak önmagukban érdekes részeik, színes történetekkel és tanulságokkal, de amint az emberek ép elméjét elvakítják... veszélyes és értelmetlen cselekedetek születnek. Csak egy példa: nem szexelni házasságig egy tipikus baromság. Meg se kell indokolnom, hogy miért.
2017. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tegyük fel,hogy nem írtam le az első pontot.Akkor több esélyt adnátok,ugyebár?

Igazából bármit írhattok,mert nem bátotok meg vele. Szerintem én aszexuális vagyok.Ne aggódjatok,nem szeretnék kapcsolatot, viszont érdekelt,hogy lenne-e esélyem másoknál.Heteroromantikus aszexuális vagyok,ami azt jelenti,hogy lehetek szerelmes az ellenkező nembe,viszont nem érzek szexuális vonzalmat(de ha lenne párom,akkor persze megtenném "azt" neki...valószínűleg...talán..nem tudom..na mindegy.).

Jöhetnek még válaszok nyugodtan.

2017. dec. 9. 19:51
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is azért írunk semmit ide, hogy bántsunk. Próbálunk minél bővebb és érthetőbb választ megfogalmazni.


Akkor mondjuk nem ártott volna ha beleírod, hogy nem érzel szexuális vonzalmat, ahelyett, hogy a vallásodra fogod.


Ha meg nem volt még semmi hasonlóban részed, és azt sem tudod milyen az, szerintem inkább ne nyilatkozz. Kezdj el inkább élni, ideje lenne már.

2017. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!