Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Járnál egy ilyen "fura" lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy ilyen "fura" lánnyal?

Figyelt kérdés

-egy kissé vallásos,házasságig vár a szüzessége elvesztésével

-nem szereti,ha nyilvánosság előtt csókolóztok,fogdosod

-nem szükséges számára,hogy 0-24-ig csak csókolózzatok.Mármint arra gondolok,hogy nem kell neki minden 5.percben csókolóznia.Fontosabb számára a sok beszélgetés,megértés stb.

-nem gyakran használja a "szeretlek" szót,nem szereti kimutatni az érzéseit a nyilvánosság előtt(2.pont,ill. nagyon erkölcsös)

-egy kissé zárkózott,félénk,viszont ha már megnyílt előtted,akkor megismered a vidám,bohókás énjét(ambivertált személyiség)

-egy kissé különc,nincs facebookja,nem iszik stb.

Leginkább az első négy pontot vegyétek figyelembe,a többiről külön is írhattok véleményt(pl.Nekem az első négy pont még oké,viszont nem szeretem a félénk embereket...stb.)Ezenkívül vegyétek figyelembe,hogy a lány mondjuk,hogy az ideálotok(kívül, belül).Például szép,csinos,aranyos,hűséges,sok a közös bennetek..stb.Egy szóval tökéletes barátnő-alany lenne.Viszont ott vannak a fent említett pontok...Bevállalnátok vele egy kapcsolatot?

A kérdés elsősorban fiúknak szól,de lányok is válaszolhatnak(végülis,ki tudja,talán ilyen emberrel hoz majd össze a sors.Viszont félreértée ne essék,nem érdekelnek a nők.xD)

18/L



2017. dec. 9. 11:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy aszexuális is vagyok és vallásos is.Kitűnő kombináció,ugye? :D
2017. dec. 9. 20:20
 12/18 anonim ***** válasza:

Jajjj ez mind te volnál....:(

Szerintem ha szerelmes leszel egy olyan fiuba ki aki viszont szeret téged, változni fogsz.

Vagy lehet hogy olyan lesz mint te...:)

2017. dec. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen szükséges,hogy legyen párom. :)
2017. dec. 10. 14:52
 14/18 anonim válasza:
Az embereknek általában hosszú kapcsolatot magukhoz hasonló emberrel sikerül kialakítaniuk. Lehetséges, hogy te is pont egy aszexuális, vallásos srácot találsz magadnak.:)
2017. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Lehetséges.A lényeg,hogy nem "üldözöm" a szerelmet. :D
2017. dec. 11. 14:23
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van,aki igen

Az első pont még oké

A másodikról a véleményem,hogy egy puszi vagy ölelés néha néha belefér a nyilvánosság előtt

A harmadik pont is rendben van,valakik szeretik falni egymás,valakik annyira nem

A negyedik pontról csak annyit,hogy ezzel sincs gond,csak mutassa ki azért,hogy szereti

Az ötödik az természetes

Hatodikról csak annyit,hogy ha nem élnek együtt,de tudnak kommunikálni eleget,akkor hol itt a probléma? Amúgy én sem iszok,szóval pacsi :D

Ez az én vélemény :)

2017. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
*Pacsi* Wow.Eddig te vagy a "legelfogadóbb".xD
2017. dec. 15. 18:11
 18/18 anonim válasza:

Vegyük alapul hogy az említett lány 18 éves.

24-25 éves koráig vár az esküvőig, addig semmi szex(6-7 év!) Addig az udvarló mit csinál? Recskázik?

A másik; volt ilyen nőm és azt kell mondjam hogy a szex az átlag alatti volt, nem mutatta ki a szeretetét, félénk maradt, olyan volt mintha szégyelne. Egyszer volt ilyen de soha többet.

Ha vallásos akkor keressen magának a templomban párt.

Ez a véleményem.

2022. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!