Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki iszonyatosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki iszonyatosan tetszik. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Egyszer-kétszer láttam őt távolról egy buliban. Soha nem beszélgettünk még, viszont rendszeresen a facebookját lesem. Borzasztóan tetszik és nem igazán tudom hogy kezdeményezzek. Ráírni nem akarok, mert szinte idegen vagyok a számára, valamint utcán is ritkán látom. Max közös barát segítségével. Szerintetek?

2018. jan. 13. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerősök vagytok Facebookon?

Pedig szerintem rá kéne írnod, de ne a sablonos szöveggel. Írj valami nagyon vicceset, ami felkelti az érdeklődését, megnevetteti, és érzi rá a késztetést, hogy visszaírjon. Meg persze tudd elkezdeni a beszélgetést. Egy okos üzenettel sokat el lehet érni, még ha élőben nem is nagyon figyelne fel rád :D

Ui: Lány vagyok :D

2018. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá a FB-on :Szia Attila, tök jó volt a hétvégén a meccsnézés. Ha válaszol hogy ő nem Attila esetleg az már egy lehetőség. S megkérdezheted, vele milyen sport eseményre mehetnél el, milyen sportot kedvel?
2018. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem beszélgettünk egyáltalán. Nemtudom hogyan kéne nyitnom :(
2018. jan. 15. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!