Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem beszél a következő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél a következő taliról?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy van egy srác (mindketten 18 évesek vagyunk) akivel eddig 2x találkoztunk egymás utáni nap. Ez 1 hete történt. Azóta (1hete) nem találkoztunk. Tegnap utaltam rá, de nem mondott semmit...

szóval nem értem miért nem mondja hogy mikor találkozunk ... mert multheten is alig akart elengedni meg mondta sokszor hogy hiányzok neki... meg 3 napja is mondja hogy szeret meg tök cuki volt ...

vagy csak szimplán nem ér rá?

Szerintetek?



2018. jan. 14. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem utalgatni kell,meg taktikázni. A fiúk ezt nem értik. Kérdezz rá egyenesen,nyíltan,EGYSZERŰEN, hogy mikor találkozunk? Ennyi.

21L

2018. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki két találkozó után azt mondja, szeret, annál valami nem stimmel. Lehet nem tudja megkülönböztetni a vágytól vagy nem tudom, de ennyi idő alatt szeretni valakit.. nem lehet. Én inkább menekülnék.
2018. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én nagyon szerelmes vagyok belé. Belsoleg nagyon megfogott. Azt mondta nagyon fontos vagyok neki , és pont ezért nem akar semmit elsietni velem.
2018. jan. 14. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig az nem igaz lehet ket talaka utan is valakibe beleszeretni,en elso latasra beleszerettem valakibe es ez nem csak vagy vagy vonzalom volt hanen sokkal tobb.
2018. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy kérdezzek rá, hogy mikor találkozunk ? Nem lenne gáz?! ://
2018. jan. 14. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Mèrt lenne gàz?Attól mert te vagy a làny nyugodtan megkèrdezheted tőle hogy akar e talàlkozni,abban nincs semmi rossz.
2018. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor te is elég gyerekes lehetsz.

Vagy még nem tapasztaltal való szerelmet. Az nem két tali alatt alakul ki

2018. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is szerelmet vallott a második randin. Ő 20 volt,én 18.

Még mindig együtt vagyunk, és minden tökéletes. 21N 23F

2018. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7# Mèrt lennèk gyerkes?Szerinted az emberek úgy tudnak összejönni csak ha tetszenek egymàsnak vagy csak ha vonzzàk egymàst?Arrol nem halottàl szerelem első làtàsra?mert igen is lètezik nem csak a mesèkbe filmekben van.Akkor minden kapcsolatban a felek csak idővel szeretnek egymàsba? azèrt mert tùl korai lenne?a szívnek nem lehet parancsolni beleszeretni valakibe akàr pillanatok alatt is lehet de persze lehet 1 hónap is kell.A szerelem nem ìdőhőz van kötve.
2018. jan. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az meglehet hogy veled mèg nem törtènt ilyen hogy valakibe ilyen hamar belèszeress vagy valaki ilyen hamar belèdszeressen,attòl nem kell màst legyerekesez.Azèrt mert te nem tapasztaltàl ilyent attól màssal mèg megtörtènt.
2018. jan. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!