Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan emelhetem a kapcsolatun...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan emelhetem a kapcsolatunkat egy következő szintre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit az utóbbi időben nagyon megkedveltem, rengeteget beszélgetek vele és rengetegszer megyünk együtt haza, úgy érzem, mintha ő is kedvelne és szeretném, ha esetleg valami komolyabb is lehetne, de nem akarom randira, se elmondani, hogy bejön nekem, szeretném, ha kialakulna valami komolyabb, mert nagyon kedves és szerény lány és elsietni sem akarom. Mit ajánlotok? Mit kéne tegyek?

Én 15 és a lány is 15.


2016. dec. 31. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Lekell győzni a sárkányt a 4-es szint végén.
2016. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérlek ne komolytalankodj megkérlek. Tudod jól, hogy 4-es szint után a trollal kell megküzdeni...
2016. dec. 31. 00:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hívod randira és nem mondod el, hogy érzel, szerinted, hogy léptek a következő szintre. A semmiből sosem lesz valami, cselekvés nélkül sem lesz kapcsolat.
2016. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most akkor melyik?._. Mondjuk tökmindegy, mivel mi a katakombákban vagyunk....______....
2016. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönös a szimpátia és tetszettek egymásnak legyetek sokat egyutt es ha jól érzitek magatokat egymással úgyis ki alakul aminek ki kell alakulnia.

Érezni fogod hogy mikor csokold meg stb.... A legtobb csók szerintem járás előtt csattan el szóval utána ra er beszélni arrol hogy esetleg ossze johetnetek e

16/L

2016. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy ő is érez irántad valamit, mindenképpen hívd el, de ne rohand le azonnal az érzelmeiddel, mert lehet, hogy megijed. Inkább óvatosan terelgesd a szót, és ha úgy érzed, hogy eljött a pillanat, akkor valld meg neki, amit érzel.
2016. dec. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!