Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol találok olyan lányt, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan lányt, akit lehetne szeretni és érdemes is? Úgy érzem szükségem van egy kapcsolatra, de sehol senkit nem találok.

Figyelt kérdés
22F
2018. jan. 19. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Robinson, te vagy az?
2018. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Járj el szórakozóhelyekre,vagy akár interneten keresztül is találhatsz.
2018. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

2-es ezt komolyan mondtad? Ugye nem...

Szórakozóhelyeken filléres ribik vannak, a netről meg ne is beszéljünk

2018. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen ez a bajom.


Voltam discoban is pl, olyan lányok voltak, hogy ihaj. :D Megdugni se érdemes őket.

2018. jan. 19. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ne ess abba hibába h mind1 h ki csak valaki legyen melletted. Tapasztalat. Hidd el a szerelmet nem keresni kell. Én nem hiszek ebben a tinderes meg egyéb szarságokba. De tény h vannak akik egyszerűen szerencsétlenek a szerelemben. Mint én. Lassan 4 éve szingli vagyok pedig 21 leszek és nem azért mert ronda lány vagyok szimplán eddig akivel ugy voltam h adtam egy esélyt a dolognak rá kellett jönnöm h nincs értelme erőltetni.
2018. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na tessék kérdező, 5?

akkor mi elköszönünk, oszoljunk, nincs itt semmi látnivaló

2018. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neten lehet találni normális lányokat is, bár elég ritka, de vannak - viszont sokszor nem olyan lányok, akik tetszenének neked, mert nem véletlenül van szükségük társkeresőre... a fiatal lányokat mind csak úgy kapkodják, akit nem, azt nem véletlenül nem. :)


Szerintem felesleges rástresszelni, majd lesz. Én is hasonló helyzetben vagyok, de nem bánom. 20/F

2018. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!