Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 2. randin illik ajándékot vinni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. randin illik ajándékot vinni?

Figyelt kérdés

Vigyek a 2.randira valami ajándékot, mik a tapasztalatok?

Nem tudom hogy jó ötlet lenne e, ezért kérek segítséget. Illetve ha a válasz igen, tudnátok ötleteket adni ajándék téren. Pl virág, csoki kicsi vagy nagyobb értékben stb. Köszönöm



2018. jan. 24. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyél neki dezoxiribonukleinsavat.
2018. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok hogy le tudtad írni s DNS-t. Most tanultad gondolom 8. osztályban
2018. jan. 24. 23:06
 3/6 A kérdező kommentje:
*a
2018. jan. 24. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mert 7. osztályban 😄
2018. jan. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vigyel neki viragot esetleg hozza a kedvenc csokijat vagy egy sima Milkat, orulni fog neki - ha nem sarkany.

Ha figyelmes vagy es kedves azt a normalis lanyok szeretik.

Tulzasba ne vidd tehat ne draga ajandekot es ne surun adj neki kivetel Karacsony szulinap mert olyan mintha ezekkel akarnad megfogni. Ha kerdi miert kapta csak mondd higy mert azt gondoltad orulne neki, ne mondh hogy Nem tudtam hozzak-e de hoztam - mert bizonytalansagot sugall.

Igazabol sok lany annak is orul ha atoleled es megkerded milyen napja volt es meghallgatod de nem mint egy robot.

Ha normalis mondom tok feldobja a rozsaszin kodjet, ha hisztizik rajt akk gyorsan dobd XD

2018. jan. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 korrekt
2018. jan. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!