Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az első randin mitől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az első randin mitől függ hogy szimpi lesz e srác és folytatjátok ilyen irányba vagy nem tetszett es visszavonuló?

Figyelt kérdés
Szval értitek remélem,hogy vagy mehet tovább higy több alakuljon, vagy csak (joesetben) barátként folytatjátok.
2018. febr. 1. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A srác személyiségétől, de ezen ugye nem tudsz változtatni.

De ami nem egyéni kérdés és fontos: légy udvarias, pontos, segíts neki, ha kell, hallgasd végig amit mond, kérdezz is, egyszóval légy úriember.

2018. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ezeket tudom elmondani mint az első válaszoló, légy udvarias és tisztelettudó, de persze a legfontosabb ,hogy találjatok valami közöset amiről beszélhettek, megvitathatjátok a nézeteiteket.Amit még tanácsolni tudok az az ,hogy magadat add és ne azt akit a lány akar látni mert abból elöbb utóbb semmi jó nem fog válni.
2018. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

EMBEREK A KÉRDEZŐ LÁNY


látom nem esett le

2018. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok😄😄
2018. febr. 3. 12:27
 5/5 aron987654321 válasza:
Én az úriemberség mellé írnám, hogy (főleg elsőnek) ne kávézgatni menjetek, keressetek inkább valami intenzívebb elfoglaltságot (teszem azt nézzetek valamilyen meccset, koncert, stb.) bármi ami alapból egy téma, és nem ad annyi lehetőséget a kínos csendek belltának, és a következő tandíjnak is adhat némi alapot!
2018. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!