Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Milyen randihívásra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Milyen randihívásra mondanátok igent? Egy srác mivel tud lenyűgözni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki tetszik nekem. Megpróbáltam randira hívni( átlagos módon) de azt mondta nem. A kinézetem átlagos, sportos. Nem értem miért utasított vissza, nem mondott okot. . Azon gondolkodtam, hogy újra Megpróbálom, csak most egy kicsit kitartóbban. Arra gondoltam hogy esetleg a sulirádióban kérek neki egy számot vagy hasonló. Kellenének ötletek. És annyi hogy ha téged hasonló módon hivnának randira igent mondanál?

16F



2017. nov. 9. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet, de azért a sulirádióba ne mondasd be, az szerintem elég kínos tud lenni.
2017. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A sulirádiót most felejtsd el! Kilométerekre el fog kerülni, ráadásul még a többiek előtt is beégeted. Lehet próbálkozni, de tudod mit ne hívd el randira. Legyél vele kedves, viccelődős, de ne érezze azt, hogy ő a világ közepe. Ha mégis van nála esélyed, előbb utóbb (hidd el ez nagyon gyakori a lányoknál, mert nekünk minden kell), akkor magától közeledni fog, mert hiányolni fogja, hogy neked tetszett, és így növelted az önbizalmát. Ha pedig nem, akkor felejtős.
2017. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem. Kössz a válaszokat. A rádió elfelejtve. Csak annyit akartam írni,hogy a csaj természetesen néz ki és szeret sportolni,érdekli a biosz kémia. Sajnos mast nem nagyon tudok róla mivel külön osztályba járunk és heti 4x van együtt óránk ( osztott óra).

Viccelődni szoktam vele. A figyelmet megadom neki és bókolok is. Azért még jöhetnek ötletek

2017. nov. 9. 22:00
 4/5 DollarDog ***** válasza:
Ha randira hívtad már 1x akkor kitalálhatsz te bármit hogy legközelebb hogy hívod el! A nem én szerintem nemet jelent akkor is ha egy fehér lovon hívod randira! Esetleg nincs valakije? Ha nincs akkor szimplán nem jössz be neki!
2017. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, mi a faxért nem lehet felfogni, hogy NEM AKAR randizni veled?!


Aztán ha elhajt a pitsába, mert ilyen gyengeelméjű vagy, akkor meg ő lesz a ribhanc.


Én másodszorra holtbiztos, hogy a halálba kívánnálak.

2017. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!