Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak/mit ne csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak/mit ne csináljak 1. randin?

Figyelt kérdés

Felvetettem a lánynak hogy hazakísérem ő az mondá ok.

Mi csináljak/mit ne csináljak?

Csók?

Szájra puszi?

Ölelés?

Mit szabad?

Várom fiúk és lányok ÉRTELMES válaszait!

Előre is köszi!



2018. febr. 5. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Bármit szexen kívül.
2018. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elköszönéskor egy ölelés és mellé egy puszi :) 14/l
2018. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha öleléskor a lány szorosabban hozzád bújik, és úgy érzed, hogy készen állsz akkor ölelés után ne engedd még el, fogd a derekát és hajolj közel hozzá. Ha ő még közelebb hajol és veled együtt kezdi a fejét közelebb tolni, akkor biztos, hogy ott az esélyed a csókra. Ezt csak akkor csináld, ha a fentiek igazak, ha tényleg odabújt hozzád, érezted az ölelésében, hogy nem "átlagos", hanem olyan "forró", ha érted mire gondolok. :)
2018. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Inkább csak öleld meg. Nem minden lány vevő a puszira sem,nemhogy a csókra. De az a legjobb, ha ismered a határokat nála, akár személyisèg alapján pl.:

×ha visszahúzódóbb típus, akkor csak ölelés

×ha kicsit elevenebb, akkor puszi is jöhet

De csókot nem hiszem, hogy az első randin kéne csinálni, azt inkább a másodikon.

2018. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A 4. válaszoló válaszán csak annyit javítanék, hogy nem számít, hogy visszahúzódobb-e egy lány vagy sem. Én is az vagyok és ha olyan a fiú, akkor első randin ölelésnél többet is megengednék:)
2018. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!