Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Áthívtam a csajt filmezni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áthívtam a csajt filmezni, filmezés közben hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk filmnézés közben átkarolással próbálkozhatsz kezdésnek.
2018. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nézzetek horrorfilmet, es kozben bújj hozza es mondd, hogy "majd en megvédelek" vagy valami hasonló duma. :D
2018. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
88%

ez lány függő.

valakinek az tetszik ha leteríted,és te kezdeményezel

valakinek meg nyomolásként jön le

de az átölelés jó ötlet,vagy megfogod a kezét,simogatás

2018. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A PÁSZTOR válasza:
100%
Szerintem ( és lehet, hogy maradi vagyok) beszélgess vele a film előtt egy kicsit, kérd a segítségét az ital készítéshez, vagy a popcornhoz. Beszélgess vele a film után is kérd meg, hogy segítsen elpakolni a poharakat (elmosni) esetleg igyál vele még egy kávét és közben kérdezd meg hogy érezte magát nálad....
2018. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Filmnézés közben nézz rá egy-egy pillanatra, amikor valami meglepő jelenet van. Elég, ha kb. 40-50 cm-re ülsz tőle, nem kell tapogatnod. Légy kedves és magabiztos, jó házigazda. Utána beszélgess vele a filmről! Melyik karakterrel tudott a legjobban azonosulni, melyik volt a legkevésbé szimpatikus. Ezáltal őt is jobban megismered. És persze te is mondd el, hogy mit gondolsz. Előre gondold át a mondanivalódat (mielőtt átjön), hogy okosabbnak tűnj.
2018. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Oszt hanyeves vagy basszus
2018. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Amit #4, #5 -s ír az korrekt, jokat irnak!


És tény, hogy lányfüggő. Amelyik azt akarja viszont, hogy ilyenkor teljesen es ramenosen ramassz, azzal a lannyal viszont szerintem nem erdemes hosszu tavra tervezni.


Ha ertelmes a hölgy akkor ertekelni fogja, hogy uriemberkent viselkedsz es beszelgetni is tudtok.

2018. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TSLaszlo válasza:

Kommunikálj

Ha egy hullámhosszon vagytok ,minden jön magátol

2018. febr. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mickbro válasza:
Meséld el neki, hogy elvégeztél egy talpmasszőr tanfolyamot és szívesen megmasszíroznád a talpát, film előtt, után, közben.
2018. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!