Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rani8 kérdése:

Fiúk! Szerintetek hogyan érjem el hogy egy fiú belém szeressen? Hogyan közeledjek feléjük?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék egy barátot de nagyon fèlènk vagyok! 15 éves vagyok fenèkig èrő barna hajam van és barna szemem 163 centi vagyok. Remélem ez egy kicsit segít hogy el tudjátok képzelni ès hogy tanácsot adjatok

2016. dec. 11. 12:44
 1/2 anonim válasza:
Próbálj minél többet beszélgetni vele,hívd el fagyizni,ü lj állj hozzá közel.
2016. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát először is kérdezd azt aki tetszik neked,hogy te tetszel-e.A fiúk nézéséből megállapithatod,ha tetszel neki :D.Probáld valamivel felkelteni a figyelmét, menj hozzá beszélgess ilyen általános témákról amiről csak akarsz.Aztán közeledj hozzá és hivd el randizni. :D 15/f
2017. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!