Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel egy edieje beszélgetek. És most nem tudom mi van köztünk. Valaki segít? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
Megismertem az edzőterembe egy lányt. Nagyon szimpatikus nekem én nagyon tetszik csak nem tudom hogy hogyan vegyen énis észre, hogy énis bejövök e neki. És Multhéten elhívtam Pizzázni és akkor nagyon jókat beszélgettünk és kajálás után elmentünk sétálni. De amikor rá tértem, hogy azt mondtam neki hogy bejövök e neki akkor azt mondta igen csak még korai ez az egész. És amikor haza kisértem akkor megkérdeztem hogy volna e kedve legközelebb találkozni és eljönni velem PL: mozi és bele ment és csak egy öleléssel búcsúztam. Szóval most mit tegyek? ilyen helyzetbenn. Azt is tanácsolták, hogy legyek kicsit rámenősebb. Szóval?

2018. febr. 12. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne légy túl rámenős, inkább határozott :) Tudom ez nem túl konkrét válasz, de próbáld megérteni a különbséget:)
2018. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem ez igy pont rendben volt, legkozelebb talan ne akard lesmarolni, de maradj erdeklodo, hivd el harmadik randira is, aztan attol fugg, milyen tipusu a lany, johet a csok is.
2018. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!