Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A lány kezdeményezheti a csókot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány kezdeményezheti a csókot?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, egy sráccal fogok hamarosan találkozni. Nagyon tetszünk egymásnak, csókról is beszéltünk már, hogy milyen lenne. Nos, én arra gondoltam, milyen lenne, ha én kezdeményezném, mert ő kicsit félénk. Nade hogyan kell, és ez gáz, ha én szeretnŕm kezdeményezni? Még sose csókolóztunk, de vele szeretném az elsőt. Nagyon szeretem a srácot. Mondjatok technikákat!;) Köszönöm előre is a válaszokat és a segítséget.

2018. febr. 16. 14:05
 1/6 A kérdező kommentje:
A csókolóztunkot úgy értem, hogy ő sem csókolózott még sose.
2018. febr. 16. 14:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor egy pár vagytok vagy csak találkozgattok? Mert az nagyon mindegy. Normális lány nem smárol le olyan fiút, akivel még csak találkozgat.
2018. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
nagyon NEM mindegy
2018. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

járjatok, ismerjétek meg egymást, örüljetek egymásnak, és majd adódik, egy kis tündér segít majd, ha itt az ideje!

- nem kell ezt technológiailag megtervezni- úgysem olyan lesz, hanem olyan lesz, hogy egy életen át nem felejtitek el - 50 év múlva is mosolyogva gondoltok rá :)

2018. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

en 16 hat vagyok, es magamat ismerve orakat gondolkodnek rajta majd valami pias bulin lesmarolnam es megatnam hogy mennek a dolgok.

de szerintem ha ugy erzed nyugudtan csak csokold meg, vagy adj neki egy szajra puszit es abbol megy tovabb

2018. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Flat is justice
2018. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!