Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám a lánynál kikerüln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a lánynál kikerülni a friendzone-t?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel rontom el a kapcsolataimat......

2018. febr. 27. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet kikerülni, vagy megfogsz valakit, vagy nem, erőltetni nem lehet. Lutri.
2018. febr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Úgy, hogy férfiasabb leszel.
2018. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
MAGYARUL beszélsz még?
2018. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Túlszépen beszélsz velük az a baj.


Nem kell őket sajnálni, meg pátyolgatni...egyenesen ird meg mit akarsz, úgyis tudják (vagyis azt hiszik tudják)


Ne legyél túl konkrét sem "megdugnálak,leszopatnálak"

Stb...hanem például elkezdi mondani a gondjait, szépen megirod neki hogy figyelj drágám nem vagyok lelkiszemetes láda és légyszives ne terhelj ha akarsz találkozni akkor irj amúgy meg nem érek rá hagyjál békén puszi. :D


Érdekes dolgot fogsz tapasztalni egyből kikerülsz a barátzónából, és ha akar valamit ő jön!


Csak ne pátyolgasd!!! A nőket nagyon könnyu megfogni, bár nem csak őket.


ha valaki a gondját ecsetelni neked az egyenlő azzal, hogy elég szar állapotban van amiből nem is akar kigyógyulni, vagy csak simán irja a történteket vele.


Fordtitott pszhiológia...

Ha irja a dolgait törődésre vágyik, de ha azt adsz akkor menekül :D, szóval le kell szarni a fejét és beizgul.


Ha a gondjait ecseteli és segitesz neki megutál, tehát forditasz egyet és elmondod minden szarnak ez fog neki tetszeni.


Igy mukodnek az emberek.

2018. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Úgy, hogy nem mész bele :D

Ha azért kell egy csaj, hogy a csajod legyen, akkor ne barátkozni akarj vele!


Az a baj friendzone-nal, hogy elbsszátok. (Tudom, én is jártam így). Onnan meg aztán kva nehéz kivergődni.

Azt hiszitek, hogy ha közelebb kerültök a csajhoz, és megpróbáltok barátkozni vele az jó, de nem!

Ha nem vagy egy veszettisten álompali, akkor leszarnak, és tök jó leszel nekik, mert meg tudják veled beszélni a csajos dolgaikat.

Máshogy kell nyitni ilyen esetben! Ha nem alapozhatsz a külsődre, alapozz a határozottságodra.

Elcsépelt szöveget mondok, és azt fogod most mondani, hogy "jóvan bmeg ezt már olvastam máshol is", de IGAZ!

Legyél határozott, nyomulós, célratörő, akaratos (és egy kicsit viccesen bunkó is). Nem nehéz. Ha azt mondod: "de ha én nem vagyok ilyen nekem sose lesz barátnőm :(((", akkor elárulom, hogy itt lemostál magadról mindent, megint jön a sajnálkozás, és egy lépést se haladtál előre.

A határozottság tanulható, ami tanulható az meg szar. Legyél spontán határozott, ne tanuld.

Ha nem félsz az emberektől, akkor tudsz határozott lenni. Szóval ne félj az emberektől, mert semmilyen szituációban nincs vesztenivalód.



Vegyél egy új csajt. Ismered? Nem.

Ő ismer? Nem.

Olcsóbb lesz a kenyér, ha nem jön össze vele? Nem.

Van még rajta kívül ezer? Van.

Szóval van min gyakorolni is.


Kinevet a csaj, ha bénázol? Előfordulhat, de aranyosnak is találhatja.

Mások kinevetnek, ha bénázol? Előfordulhat..

Osztálytársak beszólnak, ha bénázol? Előfordulhat..

ÉS AKKOR MI VAN?!

Alapesetben is kevés esély van rá, hogy pont te leszel az emberiség mintapéldánya, ezen nem változtat, ha kinevetnek.

SŐT, ha meglátják milyen csajod lesz, onnantól egy szót se szólnak.


(Első körben próbálj olyat befűzni, aki a bombanő szintje alatt van kettővel.)



Aztán ismerkedjetek, idő előtt közöld, hogy te mit akarsz tőle.

Nyilván ne így:

– he megdugnálak mi a kedvenc színed?


Legyen egy határozott elképzelésed, hogy mit akarsz tőle, és ha ő erre nemet mond, lépj tovább. Ez a kulcs. LÉPJ TOVÁBB! Ne maradj benne semmiben, mert ha még sikerül is hetek/hónapok alatt megkedveltetned magadat a csajjal, nem leszel előrébb, csak felmerül majd egy újabb kérdést, amivel bombázod itt az embereket, hogy "miért nem akar velem járni, amikor tök jól elvagyunk, és minden nap találkozunk, meg beszélgetünk", blabla.


Lehet írok egy könyvet.

2018. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen
2018. febr. 27. 14:38
 7/7 anonim válasza:

Ezeket olvasva mindjárt sírva fakadok.


Ha rólam lenne szó, én biztosan szeretném, hogy a fiú tiszteljen. Nem vagyunk tárgyak! Szerintem, ha elég egyértelű a célod, (nem feltétlenül fizikai közeledésre célzok) akkor nem tesz "frienzone"-ba. Vagy elutasít, vagy viszonozza. Mindenesetre ha összejön ne kezeld úgy, ahogy a 4. mondta, mert azonnal otthagy, kivéve, ha mazochista, vagy rossz az önértékelése. (De egy olyan kapcsolatban te sem leszel boldog)

nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!