Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek milyen magas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen magas pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Kort és saját magasságot is irjatok légyszi

2018. márc. 1. 21:32
1 2
 1/14 anonim válasza:

Én 169cm vagyok,szval nálam magasabbak!

14/L

2018. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Minel magasabb annal jobb
2018. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
16/F, én azt tudom tapasztalatból mondani, hogy jó ha magas vagy. Én 180 cm vagyok és ilyen téren sose volt bajom, mert nem sok lány volt magasabb nálam, de ha mondjuk te alacsonyabb termetű vagy, akkor sincs baj, mivel ezt adta neked Isten, ezzel kell élned. Igazából a magas fiúk azért vonzók a lányok számára, mert biztonságot, tekintélyt biztosítanak. Ha kihúzod a hátad, mellkasodat kinyomod és magabiztosságot sugalsz, akkor nem is kell foglalkozz a magassággal. Persze jó ha a lány alacsonyabb nálad vagy legalább egy magasak vagytok.
2018. márc. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én 168 cm vagyok, oké 14 évesen, de nem hiszem hogy fogok magasabb is lenni, nekem mindegy milyen magas egy fiú, lényeg hogy ne legyen nálam kisebb
2018. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

18/l, 169 centi vagyok, es en azt mondom, hogy szerintem az sem ciki, ha a fiu alacsonyabb a lanynal.😊 A magassag nem szamit, azon senki sem tud valtoztatni. Az en baratom is csak par centivel magasabb nalam.

Egyebkent en ugy vettem eszre, hogy az alacsonyabb sracok valahogy mindig helyesebbek😋 Sztarok, es a kornyezetembel levok egyarant😄

2018. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor ezt bóknak veszem:)) (168cm)
2018. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 157 cm vagyok, 16/L, és nekem egyértelműen a nálam magasabbak jönnek be, mert elég alacsony vagyok, szóval szeretem ha egy fiúra fel tudok nézni:)
2018. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálam magasabb. A legjobb olyan 175-186cm között.

Akibe most szerelmes vagyok azt hiszem 171cm.

15/l 166,5cm

2018. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szerintem a magasabbak egyértelműen és a minimumot az jelenti, hogy a lánynál magadabb legyen. Felső határ nincs.

Én a 180cm-mel elég népszerű vagyok a lányoknál, bár belejátszhat a kék szem és a sportos alkat is. Remélem megbírom válaszolni a privátáradatot, amit okoztam ezzel xD

16F

2018. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem 175-180 között az ideális, a nagyjából velem egymagas fiúkkal érzem magamat a legjobban :D persze ha valakibe tényleg nagyon beleszeretnék, a magassága lenne az utolsó dolog amivel törődnék :)

17/l 176cm

2018. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!