Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor egy fiú azt mondja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy fiú azt mondja a lány találkozóajánlatára h 'huu hát eléggé tele vagyok programmoka most' az felér egy elutasítással szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elutasítás, vagy egy balek. Kérdés hogy balek kell-e.
2018. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 héttel ezelött teljesen az jött le h bejövök neki és kedvel. 3 napig 8 órát voltunk együtt gyakorlati munkán és akkor az tünt. Később dumáltunk facen. Ma mef elhivtam csak egy egyszerű találkozóra mégcsak nem is randira és ezt írta rá... teljesen úgy érzem ez elutasítás volt. Igaz h mivel sportoló mindennap edz és egyetemre is jár de nem hiszem h nincs egy szabad órája se.
2018. márc. 9. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Balek. Valszeg azt hiszi, hogy ezzel most húzza az agyad és később jobban be fogsz neki jönni vagy, hogy ő egy fontos embernek próbálja mutatni magát.
2018. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem balek, hanem normálisan gondolkodó fiú. Nem csipi a kezdeményező lányokat, ezért utasít el.
2018. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4#


Tehát akkor szerinted balek, mivel azok nem tudnak bánni egy önálló kezdeményező nővel, akik maguk is gyengék.

2018. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Te melyik dimenzióból jöttél? Egy nő/lány miért ne kezdeményezhetne?

2018. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Huu tele vagyok programokkal vagyis tele van mar a heti dugomenetje masokkal mert egy rbnc Ne foglalkozz vele ezekbol sok van csak felidegelnek
2018. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell ott hagyni. Jaj de szerettem én is amikor húztam a csajok agyát aztán meg itt sírtam szerelmi bánatomban :D
2018. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!