Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 éves srác vagyok suliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves srác vagyok suliban megtetszett egy lány, elég félénk vagyok nem merek odamenni hozzá beszélgetni. Úgy gondotlam előszőr a neten beszélgetek vele. Tudnátok segiteni előszőr, mikor ráirok mit tudnék kérdezni tőle és miket vegyek figyelembe?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlanám, hogy neten kezdeményezz, mert ott bármit írhat, míg élőben látod instant az őszinte reakcióját.

Ha mégis írsz neki, akkor lehet olyasmi a kezdeményezés, hogy pl. láttál nála valamilyen könyvet, láttad ezt vagy azt csinálni és nem is tudtad, hogy őt is érdekli ez a téma. Szóval valami közös téma alappal lehetne szerintem indítani.

Vagy lehet olyasmi, hogy láttad de már nem tudtál odamenni hozzá, pedig szeretnél kérdezni valamit. (Mondjuk tudod hogy jár valamilyen szakkörre és arról érdeklődnél)

2018. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hívd el moziba vagy valahova. Nem kell mindig az interneten kezdeni egy kapcsolatot. Kezd el vele először beszélgetni random dolgokról utána hívd el moziba/kajáldába vagy valahova. Nem kell kigondolni hogy mit beszélhetsz vele. Legyél kicsit fekszabadultabb 😀

Ne interneten kezdd . Hidd el egy lány többre értékeli a személyes ismerkedést. Legalábbis én 😀👌😂


16/L

2018. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,igyekszem megfogadni őket! :)
2018. márc. 8. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!