Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megéri találkoznom vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri találkoznom vele?

Figyelt kérdés

Szóval egy hete kb. beszélgetek egy sráccal,jól eldumálunk van téma meg minden.

De nem vagyok benne biztos hogy élőben is tetszene.Viszont amúgy is megyek fel Budapestre és megbeszéltünk egy randit.

De félek hogy ha találkozunk nem lesz olyan a hangulat mint amikor írunk egymásnak.Szóval nem érzem azt hogy húh biztos hogy tök jó srác lesz élőben is....de nem tudom hogyan mondjam ezt el neki ha esetleg arra kerül a sor.Mert neki én tetszek nagyon...

Szóval mit gondoltok mit kéne tennem?

Meg hogyan.viselkedjek,mit csinálnak ha randi közben már tudni fogom hogy nem akarok több talit.Bunkó nem szeretnék lenni.Értelmes válaszokat várok.Előre köszönöm.



2018. márc. 13. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Webkamon láttátok egymást? Élő szóban is beszéltetek? Ha igen, két okkal kevesebb a csalódásra.
2018. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem minden első randiból lesz kapcsolat, ezt biztosan ő is tudja, találkozz vele nyugodtan szerintem.
2018. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy találkozásból lehet pozitív és negatív csalódás is, benne van mindkettő a pakliban, szóval szerintem ő is számol vele. Viszont, ha úgy végződik a dolog, hogy neked mégsincs meg az a tüzijátékos-pillangós effektus, akkor még az elején közöld vele, hogy ne kerüljetek feleslegesen kellemetlen szituba.
2018. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Szeretném hogy jólbérezzük magunkat...de van egy ilyen rossz előérzetem sajnos.

De annyi randi elmaradt kert ezt éreztem más pasiknál.Úgyhogy most ennek szeretnék azért adni egy esélyt.

2018. márc. 14. 04:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!