Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Féltékennyé akar tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Egyik csaj barátom, akivel nagyon jóban vagyunk, Facebookon mindig úgy posztol ki, hogy egy másik haverját megjelöli rajta és látható, hogy úgy teszi ki a posztot, hogy direkt én láthassam, meg plusz egy-két ember. Tudom, hogy eddig sohasem voltak igazán barátai, ezért van is több fake fiókja ás onnan jelölgeti meg magát több fényképen, mintha az a személy csinálta volna a képet róla, aki valójában nem is létezik, csak ő csinálta azt a fiókot. De úgy veszem észre, hogy az egyetlen másik létező haverját kihasználja, hogy féltékennyé tegyen engem, közben hülyére veszi őt a hamis fiókjaival.


Miért akar engem féltékennyé tenni?



2018. márc. 15. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tök ciki. Milyen dokog már ez. Valószínű túlzottan is bejösz neki. Jól fontold meg hogy szeretnél e valamit tőle.
2018. márc. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én igen, de ha rákérdeznék, szerintem biztosan letagadná.
2018. márc. 16. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!