Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az idealis kor kulonbse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az idealis kor kulonbseg? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Azzal kezdenem hogy lany vagyok es nyaron toltom be a 16. eletkoromat. El kezdtem beszelgetni egy fiuval aki viszont mar 20 eves kicsit paraztam de talalkoztam vele es nagyon jol ereztem magam vele sugarozta a komolysagot volt humora es nem mellesleg jokepu volt.

Na igen minden rendben lenne talalkozhatnank tobbet is de felek kicsit a szuleim reakciojatol/barataimtol

Mert megis csak egy 20 eves erett hamarosan dolgozo fiurol van szo,bar engem nem zavarna

A velemenyetekre lennek kivancsi:)



2018. márc. 16. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb különbség ott van, hogy ő érett a szexre és igénye is lesz rá elég hamar,te meg csak egy kislany vagy ehhez. És pont abban a korban vagy,mikor ez a négy év amúgy is rizikós. Most leszállt az agyad elé a köd és biztos nem látod,de majd később kiderül és akkor már rosszabb lesz
2018. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a szüleidet ne vond bele, mert ōk ellene lesznek a kapcsolatnak. Nem is kéne tudniuk róla.

És azért ha màr ott a téma és tényleg szereti,akkor tud várnivl a srác, ameddig neked jó (míg te felkészülsz erre) mert ha szeret akkor a te érdekeidet fogja nézni és nem a magáét.

2018. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: Ne buzdítsunk senkit titkolózásra. Gondolom hasonló korosztály vagy.

Én inkább a srác korosztálya vagyok, és nagyon szépen hangzik, hogy várunk a lányra, míg készen nem áll a szexre, de egy bizonyos kor után nem arra van igényünk,hogy mi hosszú hónapokat várjunk az első alkalomra. Félre értés ne essék,nagyon tiszteletre méltó,ha egy lány vár, és nem dugatja meg magát 14-16 évesen, és itt nem is erről van szó. Hanem arról,hogy egy 20 éves felnőtt nem fog akarni várni semmilyen szerelem ellenére a lányra. 2-3 hónap talán, de ennyi. De viszont a fiatal lánynek ennyi idő még semmi, és sajnos inkább sokan szétteszik a lábukat, mintsem ott hagyja őket a hercegük. Innen is látszik a korukból fakadó éretlenségük.

Ezért nem javaslom ezt a dolgot. Találni fog ez a lány 16-17 éves srácot is, akivel együtt tudnak felkészülni a dologra és szellemi szinten is egyenrangúak. Mert valljuk be, egy 20 éves nincs sem egzisztenciálisan , sem szellemileg egy szinten 15-16 éves gyerekkel. Ez majd kapcsolatban fog kiütközni,ami már sokkal fájdalmasabb.

Az a baj,hogy fogadni mernék, a kérdező bele fog menni, mert a legtöbb ember a saját kárán tanul,de az ilyen embert én sajnálni nem tudom.

2018. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5-től 15 évig.
2018. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 ev is lehetne a korkulombseg az sem lenne gond ha van szerelem de ebben a szituacioban az a problema hogy te meg kis koru vagy es itt most nem az erett gondolkodas jatszik szerepet de leirom ugy hogy meg ersd!az o tudeje mar kifejlodott a tied meg nem!sci - fi sen mèg fejletlen peldany vagy!
2018. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!