Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyunak...

Hogyan mondjam el anyunak hogy borotválkozni szeretnék? *ott*

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, és nem szoktam anyuval komoly dolgokról beszélgetni. Egyébként attól is félek hogy elmondja valakinek.

Gondoltam, hogy veszek magamnak de nincs ilyen boltba a közelben.


Hogyan mondjam el neki?



2018. jan. 2. 16:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
* bolt
2018. jan. 2. 16:50
 2/19 anonim válasza:
38%

"12 éves lány vagyok, és nem szoktam anyuval komoly dolgokról beszélgetni. "


A helyedben nem a puncim borotválásán agyalnék hanem azon hogy a saját anyáddal komoly dolgokról nem beszélsz... akkor miről beszélsz vele ha komoly dolgokról nem?


Valakinek elmondja: hát engem pl marhára nem érdekelne hogy tizenéves borotválja-e a nunáját. Ki nem szarja le.

2018. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Peti1988 válasza:
81%
Kérj anyudtól pénzt fagyira, aztán menj be a boltba és vegyél egy csomag eldobható borotvát, mi ebben a bonyolult?
2018. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Te tested, te döntésed, hogy szőrtelenítesz-e vagy sem. Borotvát a kisboltokban is lehet kapni, veszel egyet szépen a zsebpénzedből és kész.
2018. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Én nem mondtam meg, mert nekem megtiltotta. Úgyhogy eldöntöttem, és leborotváltam. Bementem a DM-be, és vettem egy borotvát a zsebpénzemből.

Ha jó a kapcsolatod anyukáddal, beszéld meg vele, kérd ki a véleményét, hogy mit javasol: borotva vagy gyanta. Nekem nem volt jó anyummal a kapcsolatom, azért nem avattam be ilyesmibe.

2018. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Hát valakivel beszélj róla mindenképpen, mert csinálsz magadnak egy fertőzést, szőrtüszőgyulladást, stb-t és akkor tényleg baj lesz.
2018. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer-használatos borit szinte mindenütt kapni, sparban, szép rózsaszínszínű, 5-db-os, kb. 300 FT.
2018. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
ha csak ízt mered leírni, hogy "ott", akkor még nagyon nincs itt az ideje...
2018. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy. És ne is borotváld. Egészségtelen borotválni. De ezt ne nekem hidd el, hanem a nőgyógyászodnak.
2018. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Miért akarod 12 évesen,borotválni?

Azért mert ez a divat? Amúgy sem hiszem,hogy akkora dzsungel lenne!

2018. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!