Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El akar anyukam vinni engem...

El akar anyukam vinni engem pszichologushoz, de en nem akarok menni, mert nincs ra szuksegem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mi a gondja anyukádnak veled?
2017. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én a helyedben elmennék. Legalább a pszichológus is meg tudja erősíteni anyudat ha tényleg nincs semmi baj, ha van akkor meg anyukádnak volt igaza. Csak segíteni akar, ezt ne felejtsd el. ( bár kevés az infó. )
2017. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem is menj el. Ha tényleg nem kell pszichológus akkor úgy is megmondja nektek. Ha kell akkor meg úgy is rá fogsz jönni hogy teljesen jó mert olyan dolgokkal kapcsolatban segít neked, amit eddig nem tudtál kezelni vagy nem is tudtad hogy kezelni kéne. A lényeg hogy úgy is olyan dolgokban segít aminek előnye lesz az életedre tehát érdemes meglépni.


Tartani nem kell tőle, jobb országokban pszichológushoz járni pont annyira elfogadott mint fogorvoshoz. Ha kell akkor kell és csak jobb lesz neked tőle.

2017. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sssaszem ***** válasza:
Mért kell pszichológushoz járnod?
2017. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz nem szégyen járni, és igen, mindenkinek szüksége lenne rá. Nem csak a testnek, hanem a léleknek is szüksége van arra, hogy gondozzák. Ha pedig nincs szükséged rá, úgyis hazaküld a pszichológus :)
2017. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!