Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megvolt az első randi, elképze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az első randi, elképzelhető hogy kedvel?

Figyelt kérdés

Elhívtam egy lány ismerősömet randira. Minden jól ment viszonylag, jól éreztük magunkat, volt egy pár olyan jel ami arra utalt hogy érez valamit. Megkérdeztem hogy lenne kedve valamikor egy második randihoz is, ő annyit mondott majd megbeszéljük még.

Bejöhetek neki?



2018. márc. 29. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy be, vagy nem.
2018. márc. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Ez elég sok mindentől függ:

- Mennyire ismerős, az ismerős?

- Milyen régóta ismeritek egymást?

- Barátnak mondanád, vagy inkább ismerősnek?

- Mit mondott pontosan a második randi felvetésről?

- Milyen jelekből gondoltad, hogy érez valamit?


Jelek lehetnek, de ha jelet érzel, akkor lépjél valamit, hogy biztosra menj, és ne csak feltételezés legyen.

2018. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es

3 hónapja ismertük meg egymást, így szerintem eléggé ismerős.

Inkább már barátnak mondanám.

A második randiról szó szerint ezt: "Igen, de majd még megbeszéljük."

Jelek például ilyenek voltak: kitágult pupilla, elvörösödött az arcán, nyakán és mellkasán, végig mosolygott, kereste a szemkontaktust,

2018. márc. 29. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok: szerintem ne bonyolítsd túl, lesz, ami lesz.

Van, aki egyébként az idegességtől szokott kivörösödni, de sokkal egyszerűbb, ha egyenes leszel, és megcsókolod a második randin.

2018. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!